40 % rabat na všetko! Black-November-Deal: Len do vypredania zásob! (6)

príbuzné automobily

Chiptuning Bentley Continental GT Speed

Zvýšenie výkonu motora

Vždy keď si človek myslí, že lepšie to už nepôjde, zistí, že to funguje, príkladom toho je GT Speed. Jeho predchodca už niečo ohlásil. V modeli GT Speed teraz bije brachiálny motor W-12 s výkonom 659 PS a neuveriteľnými 900 NM, čo znamená, že maximálna rýchlosť môže byť 335 km/h. Nová osemstupňová prevodovka s dvojitou spojkou teraz umožňuje dvakrát tak rýchle radenie oproti normálnemu modelu GT. GT Speed si vycibril aj techniku zvuku, veľmi dobre sa počúva. Permanentný pohon všetkých kolies a riadenie všetkých kolies prispievajú v každej situácii k perfektnému ovládaniu. Chiptuning Bentley Continental GT Speed je pripravený pre všetkých, ktorí si želajú ešte vyšší výkon.

diagram výkonnosti Bentley Continental GT Speed
21.04.2021

Bentley : Ďalšie testovanie

24.09.2019
  • Bentley Continental GT

CPA ConnectiveSystem ponúka niekoľko výhod, ako je ladenie pedálov plynu a chiptuning kombinované, aby sa dosiahol skvelý zážitok z jazdy. Testujte produkty zvyšujúce výkon CPA pre Bentley Continental GT.

12.02.2021
  • Bentley Bentayga

Presvedčte sa o chiptuningu CPA a motorovom softvére na zvýšenie výkonu vášho Bentley Bentayga. PowerBox CPA a špeciálne vyvinutý softvér veľmi dobre vzájomne kooperujú.

03.11.2020
  • Bentley Continental GT V8

Vysoko kvalitné spracovanie v luxusnom automobile Bentley Continental GT V8. Radi by sme sa tu pričinili a ponúkli vysoko kvalitný PowerBox so špecifickým chiptuningom pre daný motor.

Naše testy automobilov

(6) Rabat platí pre všetky ponúknuté produkty uvedené na našej strane okrem PowerBox Pro a PedalBox. Akcia končí po vypredaní predmetného kontingentu produktov.

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.