Vyber auto

Na dyno: Bentley Continental GT V8

Vývoj softvéru pre konkrétny motor: Bentley Continental GT V8

Grand Touring predefinovaný. Jednoduchý a jednoduchý, ušľachtilý v každej situácii. Spoločnosť CPA Performance mala šťastie, že mohla s luxusným autom cestovať niekoľko dní. Po vstupe do neuveriteľne veľkých stánkov Bentley ste obklopení orgiou z kože a kvalitného dreva. Motor vybavený 2 turbodúchadlami s dvojitým špirálovým prevodom a dvojspojkovou prevodovkou má výkon 550 HP a 770 NM. Inžinieri CPA pridali slávnu bodku. Dokonale zladený extra výkon s CPA PowerBox Nitro - neopísateľný.

diagram výkonnosti Bentley Continental GT V8
03.11.2020

Bentley : Ďalšie testovanie

21.04.2021
  • Bentley Continental GT Speed

Výrazné zvýšenie výkonu vášho vozidla Bentley vďaka tuningu CPA. Tuning plynového pedála využitím systému PedalBox s rôznymi stupňami výkonov.

12.02.2021
  • Bentley Bentayga

Presvedčte sa o chiptuningu CPA a motorovom softvére na zvýšenie výkonu vášho Bentley Bentayga. PowerBox CPA a špeciálne vyvinutý softvér veľmi dobre vzájomne kooperujú.

24.09.2019
  • Bentley Continental GT

CPA ConnectiveSystem ponúka niekoľko výhod, ako je ladenie pedálov plynu a chiptuning kombinované, aby sa dosiahol skvelý zážitok z jazdy. Testujte produkty zvyšujúce výkon CPA pre Bentley Continental GT.

Naše testy automobilov

(6) Rabat platí pre všetky ponúknuté produkty uvedené na našej strane okrem PowerBox Pro a PedalBox. Akcia končí po vypredaní predmetného kontingentu produktov.

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.