Vyber auto

príbuzné automobily

Majestátny dvanásťvalec s ambíciami terénneho automobilu

Chiptuning Bentley Bentayga

Najrýchlejšie SUV na svete má naozaj všetko, čo si srdce zažiada. Číry a moderný luxus v interiéri, 12-valcový motor s výkonom 608 PS a krútiacim momentom 900 Nm, ktorý dosiahne maximálnu rýchlosť až 306 km/h. Ďakujem pekne, pomyslí si ktorýkoľvek z vodičov superšportového auta. Vďaka vzduchovému pruženiu ako aj stabilizátoru klopenia dosadá tento 2,6-tonový kolos na cestu extrémne pokojne. Bentayga obľubuje najmä ťahajúce sa zákruty, ale suverénne zvládne aj ostré zákruty. Jeho ovládanie presvedčí v každej jazdnej situácii. Apropo, inžinieri z CPA Performance nemohli odolať a pre vaše veličenstvo vykúzlili trochu výkonu navyše. Bentayga si tak polepší o dobrých 140 Nm a takmer 100 PS, to sa už považuje za mimozemský výkon.

diagram výkonnosti Bentley Bentayga
12.02.2021

Bentley : Ďalšie testovanie

21.04.2021
  • Bentley Continental GT Speed

Výrazné zvýšenie výkonu vášho vozidla Bentley vďaka tuningu CPA. Tuning plynového pedála využitím systému PedalBox s rôznymi stupňami výkonov.

03.11.2020
  • Bentley Continental GT V8

Vysoko kvalitné spracovanie v luxusnom automobile Bentley Continental GT V8. Radi by sme sa tu pričinili a ponúkli vysoko kvalitný PowerBox so špecifickým chiptuningom pre daný motor.

24.09.2019
  • Bentley Continental GT

CPA ConnectiveSystem ponúka niekoľko výhod, ako je ladenie pedálov plynu a chiptuning kombinované, aby sa dosiahol skvelý zážitok z jazdy. Testujte produkty zvyšujúce výkon CPA pre Bentley Continental GT.

Naše testy automobilov

(6) Rabat platí pre všetky ponúknuté produkty uvedené na našej strane okrem PowerBox Pro a PedalBox. Akcia končí po vypredaní predmetného kontingentu produktov.

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.