Zatiaľ ste nevybrali auto. Zvoľte auto

Bentley Continental GT

Chiptuning Bentley Continental GT

Bentley má hrdo 467 kW a sériový výkon 900 Nm. Pre odpruženie je možné zvoliť rôzne režimy, aby sa na cestách zvýšilo pohodlie. S PedalBoxom je to ešte pohodlnejšie. S ním môžete optimálne regulovať reakciu plynu a zvoliť si medzi režimami Eco II a Sport +. Náš PedalBox v kombinácii s naším PowerBoxom sa stáva našim ConnectiveSystem, pomocou ktorého môžete ovládať nielen reakciu plynu, ale aj ďalší výkon. Úrovne výkonu sa dajú ľahko zvoliť z interiéru pomocou PedalBoxu. Tu je možné dosiahnuť výrazné zvýšenie výkonu až 101 koní a 141 Nm. Zažite svoje auto so zreteľným zvýšením výkonu pomocou výkonu CPA.

diagram výkonnosti Bentley Continental GT
24.09.2019

Bentley : Ďalšie testovanie

12.02.2021
  • Bentley Bentayga

Presvedčte sa o chiptuningu CPA a motorovom softvére na zvýšenie výkonu vášho Bentley Bentayga. PowerBox CPA a špeciálne vyvinutý softvér veľmi dobre vzájomne kooperujú.

21.04.2021
  • Bentley Continental GT Speed

Výrazné zvýšenie výkonu vášho vozidla Bentley vďaka tuningu CPA. Tuning plynového pedála využitím systému PedalBox s rôznymi stupňami výkonov.

03.11.2020
  • Bentley Continental GT V8

Vysoko kvalitné spracovanie v luxusnom automobile Bentley Continental GT V8. Radi by sme sa tu pričinili a ponúkli vysoko kvalitný PowerBox so špecifickým chiptuningom pre daný motor.

Naše testy automobilov

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.