Zatiaľ ste nevybrali auto. Zvoľte auto

Nový, čiastočne hybridný Golf 8 na testovaní vo firme CPA Performance

Chiptuning VW Golf VIII (CD) 1.4 TSI GTE eHybrid

Označenie eTSI pri benzínovej verzii Golf 8 prezrádza, že tento jazdí na princípe čiastočného hybridného systému a 48 V palubnej siete v spojení s remeňovým štartovacím generátorom. Nový a maximálne moderný motor v spojení so sériovou 7-stupňovou DSG prevodovkou zanecháva príjemný a pokojný celkový dojem. Nový management valcov vypína tak často, ako je to len možné, ale napriek tomu nepozorovane 2 valce za účelom úspory pohonných hmôt. So zohľadnením týchto skutočností vyvinul CPA chiptuning vhodné zvýšenie výkonu takmer o 40 PS a 70 Nm, toto zvýšenie výkonu sa pozitívne premietne v komforte jazdy.

diagram výkonnosti VW Golf VIII (CD) 1.4 TSI GTE eHybrid
28.01.2021

VW : Ďalšie testovanie

14.12.2018
  • VW Up 1.0 GTI

Nechajte sa inšpirovať našim chiptuningom špecifickým pre motor pre model VW UP GTI. Vďaka PowerBoxu od CPA poskytuje trojvalcový motor až o 31 koní a 54 NM viac ako štandardná verzia.

26.01.2021
  • VW Golf VIII Variant (CD) 2.0 TDI

Motorový softvér prináša úžasný výsledok vo vzťahu so zvýšeným výkonom vozidla VW Golf 8 Variant vďaka nášmu PowerBoxu. Perfektne prispôsobený softvér a hardvér v harmónii so zvýšením výkonu vášho vozidla VW Golf 8 Variant.

02.05.2014
  • VW Golf VII (AU) 2.0 GTD

Nový testovaný Golf 7 GTD - skvelý zvukový modul pre dieselové motory!

06.10.2015
  • VW Up 1.0 TSI

S PowerBox Nitro z CPA je možné dosiahnuť výrazný nárast výkonu. Dajte nám vedieť o výsledku, zloženom CPA PowerBox a vašom vozidle.

20.11.2020
  • VW T-Roc R 4Motion

Po dlhodobom teste a intenzívnom zaznamenávaní údajov vyvinuli inžinieri CPA pre VW T-Roc R softvér pre konkrétny motor zameraný na zvýšenie výkonu. Presvedčte sa o správnom chiptuningu.

21.10.2015
  • VW Scirocco III 2.0 TDI (CR)

Kombinácia každodenných a dostihových dráh vďaka našim PowerBoxom. Niekoľkými testami bolo možné zvýšiť výkon asi o 50 koní. Jeho atypický, ale dynamický dizajn značky Volkswagen presvedčil tím CPA.

Naše testy automobilov

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.