Zatiaľ ste nevybrali auto. Zvoľte auto

Chiptuning Golf GTI VIII

Individuálny vývoj softvéru pre VW Golf VIII

Nové GTI pôsobí agresívnejšie a modernejšie. Predná časť so vzduchovými otvormi v tvare voštín ako aj s markantnou svetelnou lištou pôsobí preto extrémne široko a vytvára dobrý dojem. Pozitívne nápadný je energickejší, športový podvozok, vďaka ktorému sa GTI bez problémov a dobre ovláda vo všetkých jazdných situáciách. Štvorvalcový, preplňovaný benzínový motor nie je v skutočnosti nový. 2-litrový motor zo seba vydá 245 PS a 370 Nm. Nové GTI je preto rovnako rýchle, ako jeho predchodca. Tu by si človek želal aspoň maličký rozdiel. To nie je problém, práve toto želanie spĺňajú inžinieri spoločnosti CPA Performance špeciálne vyvinutou koncepciou na zvýšenie výkonu. Dobrých 63 PS a 95 Nm predstavujú ten želaný rozdiel. Srdce GTI, čo viac by si človek mohol ešte želať.

diagram výkonnosti VW Golf VIII (CD) GTI
22.12.2020

VW : Ďalšie testovanie

02.05.2014
  • VW Golf VII (AU) 2.0 GTD

Nový testovaný Golf 7 GTD - skvelý zvukový modul pre dieselové motory!

16.03.2018
  • VW Golf Sportsvan 1.5 TSI ACT

Pre ďalší výkon až 25% - Chiptuning od CPA. Prostredníctvom softvéru špecifického pre motor sa môže zlepšiť jazdné správanie a výkonnosť. Môže sa znížiť aj priemerná spotreba paliva.

28.01.2021
  • VW Golf VIII (CD) 1.4 TSI GTE eHybrid

Inžinieri spoločnosti CPA Performance opäť odviedli úžasnú prácu a pre vozidlo VW Golf 8 1.4 TSI GTE eHybrid vyvinuli motorový softvér. Tak si môžete najlepšie vychutnať a užiť perfektne prispôsobený chiptuning.

21.10.2015
  • VW Scirocco III 2.0 TDI (CR)

Kombinácia každodenných a dostihových dráh vďaka našim PowerBoxom. Niekoľkými testami bolo možné zvýšiť výkon asi o 50 koní. Jeho atypický, ale dynamický dizajn značky Volkswagen presvedčil tím CPA.

20.11.2020
  • VW T-Roc R 4Motion

Po dlhodobom teste a intenzívnom zaznamenávaní údajov vyvinuli inžinieri CPA pre VW T-Roc R softvér pre konkrétny motor zameraný na zvýšenie výkonu. Presvedčte sa o správnom chiptuningu.

11.03.2016
  • VW Golf VII (AU) 1.4 TSI

Vďaka špeciálne vyvinutému softvéru pre konkrétny motor sú možné až 160 HP. Priemerná spotreba paliva sa dá znížiť až o 1 l pri CPA Chiptuning. CPA PowerBox pomáha poskytovať vyšší výkon a potešenie z jazdy.

Naše testy automobilov

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.