Zatiaľ ste nevybrali auto. Zvoľte auto

Chiptuning Golf GTI VIII

Individuálny vývoj softvéru pre VW Golf VIII

Nové GTI pôsobí agresívnejšie a modernejšie. Predná časť so vzduchovými otvormi v tvare voštín ako aj s markantnou svetelnou lištou pôsobí preto extrémne široko a vytvára dobrý dojem. Pozitívne nápadný je energickejší, športový podvozok, vďaka ktorému sa GTI bez problémov a dobre ovláda vo všetkých jazdných situáciách. Štvorvalcový, preplňovaný benzínový motor nie je v skutočnosti nový. 2-litrový motor zo seba vydá 245 PS a 370 Nm. Nové GTI je preto rovnako rýchle, ako jeho predchodca. Tu by si človek želal aspoň maličký rozdiel. To nie je problém, práve toto želanie spĺňajú inžinieri spoločnosti CPA Performance špeciálne vyvinutou koncepciou na zvýšenie výkonu. Dobrých 63 PS a 95 Nm predstavujú ten želaný rozdiel. Srdce GTI, čo viac by si človek mohol ešte želať.

diagram výkonnosti VW Golf VIII (CD) GTI
22.12.2020

VW : Ďalšie testovanie

18.12.2015
  • VW Jetta VI 1.6 TDI DPF

Vďaka špeciálne vyvinutému softvéru sa dieselová nafta zvyšuje aj po zvýšení výkonu až o 27%. Jeho bývalý imidž patrí minulosti, sivá myš od VW teraz svieti športovo a dynamicky.

02.02.2018
  • VW Passat (B8) 2.0 TDI SCR BlueMotion Technology

Vďaka softvéru špecifickému pre motor je možné dosiahnuť až 241 HP. Priemerná spotreba by sa mohla znížiť až o 1,0 L.

28.01.2021
  • VW Golf VIII (CD) 1.4 TSI GTE eHybrid

Inžinieri spoločnosti CPA Performance opäť odviedli úžasnú prácu a pre vozidlo VW Golf 8 1.4 TSI GTE eHybrid vyvinuli motorový softvér. Tak si môžete najlepšie vychutnať a užiť perfektne prispôsobený chiptuning.

26.11.2013
  • VW Passat CC (3C) 1.4 TSI

VW Passat CC 1.4 TSI, presvedčivý výkon a nízka spotreba. Teraz kliknite a vyberte správnu tuningovú súpravu pre VW Passat CC 1.4 TSI objednávky Chiptuning.

06.10.2015
  • VW Up 1.0 TSI

S PowerBox Nitro z CPA je možné dosiahnuť výrazný nárast výkonu. Dajte nám vedieť o výsledku, zloženom CPA PowerBox a vašom vozidle.

20.11.2020
  • VW T-Roc R 4Motion

Po dlhodobom teste a intenzívnom zaznamenávaní údajov vyvinuli inžinieri CPA pre VW T-Roc R softvér pre konkrétny motor zameraný na zvýšenie výkonu. Presvedčte sa o správnom chiptuningu.

Naše testy automobilov

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.