40 % rabat na všetko! Summer-Racing-Deal: Len pre nadšencov motoristického športu! Obmedzený počet kusov. (6)

VW Touareg III v spoločnosti CPA Performance

Chiptuning VW Touareg III V6 TDI

Nový Touareg je širší a dlhší ako jeho predchodca, z toho dôvodu však trochu viac plochý. Opticky výrazne vkusnejší a elegantnejší. V CPA Performance sich chceli tohto nováčika prezrieť trochu dôslednejšie a s novým modelom Touareg strávili niekoľko dní. Pohotovostná hmotnosť cca 2 100 kg v spojení s 3,0-litrovým naftovým motorom s výkonom 286 PS ukázala, že Touareg by v rôznych situáciach mohol zniesť vyšší výkon. Toto bolo bez zbytočných rečí vykonané. Experti spoločnosti CPA vyvinuli motorový softvér a tento dokonale vyladili. Tieto modifikované parametre boli implementované do systému – ConnectiveSystem. Takto je možné v interiéri vozidla stlačením tlačidla elegantne ovládať zvýšenie výkonu o 70 PS a úžasných 150 NM.

diagram výkonnosti VW Touareg III V6 TDI
03.07.2021

VW : Ďalšie testovanie

20.11.2020
  • VW T-Roc R 4Motion

Po dlhodobom teste a intenzívnom zaznamenávaní údajov vyvinuli inžinieri CPA pre VW T-Roc R softvér pre konkrétny motor zameraný na zvýšenie výkonu. Presvedčte sa o správnom chiptuningu.

11.03.2016
  • VW Golf VII (AU) 1.4 TSI

Vďaka špeciálne vyvinutému softvéru pre konkrétny motor sú možné až 160 HP. Priemerná spotreba paliva sa dá znížiť až o 1 l pri CPA Chiptuning. CPA PowerBox pomáha poskytovať vyšší výkon a potešenie z jazdy.

25.06.2021
  • VW Passat B8 (3G) 2.0 TSI OPF

Vďaka PowerBoxu CPA sa môže výkon zvýšiť o 60 PS a 83 Nm. Ak hľadáte adekvátne zvýšenie výkonu, rozhodnite sa pre zvýšenie výkonu, ktoré ponúka spoločnosť CPA Performance.

18.12.2015
  • VW Jetta VI 1.6 TDI DPF

Vďaka špeciálne vyvinutému softvéru sa dieselová nafta zvyšuje aj po zvýšení výkonu až o 27%. Jeho bývalý imidž patrí minulosti, sivá myš od VW teraz svieti športovo a dynamicky.

30.04.2021
  • VW Golf VIII (CD) GTI Clubsport

Výkon zvýšený takmer o 100 Nm a 70 PS môžete dosiahnuť nasadením systému PowerBox CPA. Aj tuning plynového pedála prináša vysoký jazdný komfort a zábavu z jazdy na VW Golf 8 GTI Clubsport.

23.06.2021
  • VW Up 1.0 TSI

Aplikáciou softvéru ConnectiveSystem CPA získate kombináciu pozostávajúcu z tuningu motora a plynového pedála. Otestujte si dodatočné zvýšenie výkonu.

Naše testy automobilov

(6) Rabat platí pre všetky ponúknuté produkty uvedené na našej strane okrem PowerBox Pro a PedalBox. Akcia končí po vypredaní predmetného kontingentu produktov.

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.