Zatiaľ ste nevybrali auto. Zvoľte auto

Chiptuning pre VW UP GTI

VW UP GTI 1.0 L

Teraz aj najmenší z rodiny VW dostane známku GTI. Odvtedy GTI zdobila najvýkonnejšie vylepšenia série Golf, a preto je celkom úspešná. Je UP hodný GTI? UP GTI štandardne čerpá svoj štandardný výkon 115 koní z trojvalca s objemom 1,0 L. Znie to s ohľadom na veľkosť. V kritike je najmä sila, ktorá by nemala stačiť na skutočný model GTI. Jedným z riešení problému s napájaním je CPA PowerBox. S pomocou špeciálne vyvinutého softvéru motora pomáha malej GTI k značnému zvýšeniu výkonu. Až 31 HP a 54 NM viac robí z VW GTI, keď je nainštalovaný chiptuning CPA. V malom UP je výkon znateľný hneď po inštalácii. Inžinieri VW napriek tomu dali UP GTI nejaké pochúťky. Spevnené stabilizátory, tvrdšie tlmiče a nové kupolové ložiská prispievajú k športovému pocitu z jazdy. Od tejto chvíle je táto sila primeraná, myslíme si, že UP môže s istotou nazvať skutočnú GTI.

diagram výkonnosti VW Up 1.0 GTI
14.12.2018

VW : Ďalšie testovanie

22.10.2015
  • VW Amarok 2.0 TDI BiTurbo

Ladenie čipov VW Amarok 2.0 TDI biturbo s CPA pomáha jej premýšľavému „kamionu“ späť na trať. Vďaka zvýšeniu výkonu nášho CPA PowerBox je váš Amarok opäť dobrou postavou aj mimo nemeckých ulíc.

18.12.2015
  • VW Jetta VI 1.6 TDI DPF

Vďaka špeciálne vyvinutému softvéru sa dieselová nafta zvyšuje aj po zvýšení výkonu až o 27%. Jeho bývalý imidž patrí minulosti, sivá myš od VW teraz svieti športovo a dynamicky.

20.11.2020
  • VW T-Roc R 4Motion

Po dlhodobom teste a intenzívnom zaznamenávaní údajov vyvinuli inžinieri CPA pre VW T-Roc R softvér pre konkrétny motor zameraný na zvýšenie výkonu. Presvedčte sa o správnom chiptuningu.

01.11.2014
  • VW Tiguan 1.4 TSI

CPA Chiptuning testuje a vyvíja softvér a moduly PowerBox pre VW Sharan 1,4 TSI.

21.10.2015
  • VW Scirocco III 2.0 TDI (CR)

Kombinácia každodenných a dostihových dráh vďaka našim PowerBoxom. Niekoľkými testami bolo možné zvýšiť výkon asi o 50 koní. Jeho atypický, ale dynamický dizajn značky Volkswagen presvedčil tím CPA.

16.03.2018
  • VW Golf Sportsvan 1.5 TSI ACT

Pre ďalší výkon až 25% - Chiptuning od CPA. Prostredníctvom softvéru špecifického pre motor sa môže zlepšiť jazdné správanie a výkonnosť. Môže sa znížiť aj priemerná spotreba paliva.

Naše testy automobilov

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.