Vyber auto

VW Passat 2.0 TSI s chiptuningom CPA

Test CPA: VW Passat 2.0 TSI

Ide o obľúbený a úspešný model značky VW. Špecialisti spoločnosti CPA Performance zaoberajúci sa chiptuningom sa preto týmto 2,0-litrovým motorom TSI zaoberali o niečo dôslednejšie. Výsledok je viditeľný, profesionáli spoločnosti CPA dosiahli v prípade vozidla Passat zvýšenie výkonu o neskutočných 60 PS. Passat je vďaka tomu teraz výrazne športovejší a agilnejší. Vďaka svojej solídnej a dobrej výbave v spojení so zvýšením výkonu nasadením systému CPA sa z neho stal perfektný spoločník na každodenné používanie.

diagram výkonnosti VW Passat B8 (3G) 2.0 TSI OPF
25.06.2021

VW : Ďalšie testovanie

22.10.2015
  • VW Amarok 2.0 TDI BiTurbo

Ladenie čipov VW Amarok 2.0 TDI biturbo s CPA pomáha jej premýšľavému „kamionu“ späť na trať. Vďaka zvýšeniu výkonu nášho CPA PowerBox je váš Amarok opäť dobrou postavou aj mimo nemeckých ulíc.

02.05.2014
  • VW Golf VII (AU) 2.0 GTD

Nový testovaný Golf 7 GTD - skvelý zvukový modul pre dieselové motory!

10.07.2021
  • VW Touareg II (C2) 3.0 V6 TDI (CR) BlueMotion DPF

Individuálne vyvinutý tuning motora nasadením chiptuningu PowerBox CPA pre Vaše vozidlo VW Touareg II za účelom získania zaručeného zvýšenia výkonu motora. Ak máte záujem o zvýšenie výkonu motora Vášho vozidla, otestujte CPA.

06.10.2015
  • VW Up 1.0 TSI

S PowerBox Nitro z CPA je možné dosiahnuť výrazný nárast výkonu. Dajte nám vedieť o výsledku, zloženom CPA PowerBox a vašom vozidle.

03.07.2021
  • VW Touareg III V6 TDI

Otestujte chiptuning vyvinutý spoločnosťou CPA Performance a zažite úžasné zvýšenie výkonu Vášho VW Touareg. Pomocou softvéru ConnectiveSystem CPA môžete zvýšenie výkonu podľa potreby celkom jednoducho ovládať z interiéru vozidla stlačením tlačidla.

26.01.2021
  • VW Golf VIII Variant (CD) 2.0 TDI

Motorový softvér prináša úžasný výsledok vo vzťahu so zvýšeným výkonom vozidla VW Golf 8 Variant vďaka nášmu PowerBoxu. Perfektne prispôsobený softvér a hardvér v harmónii so zvýšením výkonu vášho vozidla VW Golf 8 Variant.

Naše testy automobilov

(6) Rabat platí pre všetky ponúknuté produkty uvedené na našej strane okrem PowerBox Pro a PedalBox. Akcia končí po vypredaní predmetného kontingentu produktov.

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.