40 % rabat na všetko! Summer-Racing-Deal: Len pre nadšencov motoristického športu! Obmedzený počet kusov. (6)

Chiptuning pre VW T-Roc R 4Motion

Viac sily pre VW T-Roc R.

T-Roc R, skutočne úspešné mini SUV od VW. S variantom R urobil VW štandardný model, ktorý sa považuje za solídny, praktický a rozumný, oveľa športovejší. Jeho preplňovaný štvorvalec má výkon 300 koní a jeho citlivé riadenie umožňuje ľahké ovládanie v každej jazdnej situácii. Jeho vizuálne športové oblečenie v spojení so samostatne dostupnými 19-palcovými kolesami bezpodmienečne ukazuje -> tu za rohom prichádza niečo športové. Celkovo možno povedať, že variant R je úplne vhodný na každodenné použitie. Ak stále chcete niečo individuálnejšie, doprajte si CPA PowerBox Nitro a získate výkon až o 70 k a 95 Nm viac, takže hmotnosť takmer 1,5 t už nie je taká aktuálna.

diagram výkonnosti VW T-Roc R 4Motion
20.11.2020

VW : Ďalšie testovanie

02.02.2018
  • VW Passat (B8) 2.0 TDI SCR BlueMotion Technology

Vďaka softvéru špecifickému pre motor je možné dosiahnuť až 241 HP. Priemerná spotreba by sa mohla znížiť až o 1,0 L.

26.01.2021
  • VW Golf VIII Variant (CD) 2.0 TDI

Motorový softvér prináša úžasný výsledok vo vzťahu so zvýšeným výkonom vozidla VW Golf 8 Variant vďaka nášmu PowerBoxu. Perfektne prispôsobený softvér a hardvér v harmónii so zvýšením výkonu vášho vozidla VW Golf 8 Variant.

23.06.2021
  • VW Up 1.0 TSI

Aplikáciou softvéru ConnectiveSystem CPA získate kombináciu pozostávajúcu z tuningu motora a plynového pedála. Otestujte si dodatočné zvýšenie výkonu.

22.10.2015
  • VW Amarok 2.0 TDI BiTurbo

Ladenie čipov VW Amarok 2.0 TDI biturbo s CPA pomáha jej premýšľavému „kamionu“ späť na trať. Vďaka zvýšeniu výkonu nášho CPA PowerBox je váš Amarok opäť dobrou postavou aj mimo nemeckých ulíc.

03.02.2021
  • VW Arteon 2.0 TDI SCR

Elegantný kombík VW predstavuje pravú hviezdu v prezentácii, napriek tomu sme zistili, že vo výkone má ešte rezervy. Teda pre VW Arteon 2.0 TDI sme vyvinuli softvér zohľadňujúci špecifikácie motora určený na zvýšenie výkonu motora.

22.12.2020
  • VW Golf VIII (CD) GTI

Nasadením chiptuningu CPA sa môže výkon vášho auta VW Golf VIII zvýšiť až o 63 PS a 95 Nm. Naše produkty sú prispôsobené konkrétnemu motoru, a tak môžete pozorovať presvedčivý výsledok.

Naše testy automobilov

(6) Rabat platí pre všetky ponúknuté produkty uvedené na našej strane okrem PowerBox Pro a PedalBox. Akcia končí po vypredaní predmetného kontingentu produktov.

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.