Zatiaľ ste nevybrali auto. Zvoľte auto

Kia Stinger 3.3 T-GDi

Kia Stinger 3.3 T-GDi Chiptuning

Pomocou softvéru špecifického pre motor a nášho PowerBoxu je možné dosiahnuť zvýšenie výkonu až 73 koní a 101 Nm. S CPA ConnectiveSystem získate nielen vyšší výkon pre svoju Kia Stinger 3.3 T-GDi, ale tiež vyladíte pedál plynu. Pomocou PedalBoxu môžete ľahko ovládať úroveň výkonu PowerBoxu z interiéru a prispôsobiť ho rôznym jazdným situáciám. Otestujte náš systém ConnectiveSystem a nechajte sa inšpirovať novým zážitkom z jazdy.

Kia: Ďalšie testovanie

05.06.2018
  • Kia Cee´d (JD) 1.6 T-GDI GT

Pre extra výkon až 25% je pre vaše Kia Ceed GT k dispozícii PowerBox od CPA. Špecifický softvér môže výrazne zlepšiť výkon a ovládateľnosť, presvedčte sa sami a objednajte si ešte dnes.

17.12.2018
  • Kia Sportage (QL) 2.0 CRDi 4WD

Kia Sportage (QL) 2.0 CRDi 4WD na dyne s CPA PowerBox pre zvýšenie výkonu. PedalBox prináša pre vaše vozidlo Kia nový zážitok z jazdy.

16.09.2019
  • Kia Stinger 3.3 T-GDi

Naše modely PowerBox a ConnectiveSystem zvyšujú výkon vášho Kia Stinger. Budete mať radosť z tejto vyššej sily a objavíte nové potešenie z jazdy.

27.02.2016
  • Kia Cee´d (JD) 1.6 CRDI

Inžinieri CPA to opäť umožnili a dosiahli príjemné zvýšenie výkonu pomocou modelu Kia Ceed 1.6 CRDI. Vďaka nášmu PowerBoxu môžete z vášho vozidla odobrať ešte viac energie.

20.05.2015
  • Kia Sportage (SL) 1.7 CRDi

Presvedčte sa sami o PowerBox Ultra od CPA Chiptuning a nechajte sa inšpirovať pre ďalší výkon vášho Kia Sportage. Športovo sa vyskytuje v našej špeciálne naprogramovanej jednotke PowerBox.

príbuzné automobily

Naše testy automobilov

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.