Zatiaľ ste nevybrali auto. Zvoľte auto

Chiptuning Kia Stinger 3.3 T-GDi

The Kia Stinger 3.3 T-GDi na dyne

Elegantný sedan bol pri našej skúške veľmi športový. Predovšetkým sme presvedčení o pohone všetkých kolies a agilnom podvozku, ktorý je stále pohodlný. Inžinieri z CPA vyvinuli softvér špecifický pre motor pre model Kia Stinger a v testoch to bolo vyladené, aby bolo možné ponúknuť vynikajúci výsledok. S modelom CPA PowerBox je možné dosiahnuť zvýšenie výkonu až o 73 koní. Presvedčte sa a zažite svoje auto s ďalšou silou.

Kia: Ďalšie testovanie

05.06.2018
  • Kia Cee´d (JD) 1.6 T-GDI GT

Pre extra výkon až 25% je pre vaše Kia Ceed GT k dispozícii PowerBox od CPA. Špecifický softvér môže výrazne zlepšiť výkon a ovládateľnosť, presvedčte sa sami a objednajte si ešte dnes.

27.02.2016
  • Kia Cee´d (JD) 1.6 CRDI

Inžinieri CPA to opäť umožnili a dosiahli príjemné zvýšenie výkonu pomocou modelu Kia Ceed 1.6 CRDI. Vďaka nášmu PowerBoxu môžete z vášho vozidla odobrať ešte viac energie.

17.12.2018
  • Kia Sportage (QL) 2.0 CRDi 4WD

Kia Sportage (QL) 2.0 CRDi 4WD na dyne s CPA PowerBox pre zvýšenie výkonu. PedalBox prináša pre vaše vozidlo Kia nový zážitok z jazdy.

20.05.2015
  • Kia Sportage (SL) 1.7 CRDi

Presvedčte sa sami o PowerBox Ultra od CPA Chiptuning a nechajte sa inšpirovať pre ďalší výkon vášho Kia Sportage. Športovo sa vyskytuje v našej špeciálne naprogramovanej jednotke PowerBox.

16.09.2019
  • Kia Stinger 3.3 T-GDi

CPA dosahuje so špeciálnym softvérom na zvýšenie výkonu špecifickým pre motor ďalší výkon až 73 koní. Ladenie motora pre vašu Kia Stinger 3.3 T-GDi s výkonom CPA.

príbuzné automobily

Naše testy automobilov

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.