40 % rabat na všetko! Summer-Racing-Deal: Len pre nadšencov motoristického športu! Obmedzený počet kusov. (6)

Optimalizácia Kia: Ceed'

Kia Ceed 1.4 T-GDI

Ceed predstavuje európske kompaktné vozidlo a bolo navrhnuté v európskom vývojovom stredisku spoločnosti Kia. Je hráčom tej istej ligy ako VW Golf a je nadpriemerne priestranné, ako aj tak dobre a kvalitne vybavené. Vozidlo 1.4 T-GDI je sériovo vybavené radovým štvorvalcom s výkonom 140 PS. Aby bolo toto vozidlo na cestách a pri dlhých jazdách vždy suverénne, CPA vybaví vozidlo Kia Ceed 1.4 T-GDI systémom PowerBox Nitro. Na základe softvéru špecifického pre motor sú zaznamenávané vychádzajúce signály motora, tieto sú optimalizované a odosielané do riadiacej jednotky. Týmto spôsobom je možné zvýšiť výkon až o 27 %. Zvýšený výkon pocítite okamžite po zabudovaní, zlepší sa priechod a najmä spodné oblasti pásma počtu otáčok. Vďaka systému Connective sa zoptimalizujú reakčné vlastnosti a pozitívne sa to premietne aj v spotrebe pohonných hmôt.

diagram výkonnosti Kia Cee´d (CD) 1.4 T-GDI
24.10.2018

Kia : Ďalšie testovanie

05.06.2018
  • Kia Cee´d (JD) 1.6 T-GDI GT

Pre extra výkon až 25% je pre vaše Kia Ceed GT k dispozícii PowerBox od CPA. Špecifický softvér môže výrazne zlepšiť výkon a ovládateľnosť, presvedčte sa sami a objednajte si ešte dnes.

29.06.2021
  • Kia Cee´d (JD) 1.6 CRDI

Úctyhodné zvýšenie výkonu Vášho vozidla Kia Ceed o 40 PS a 80 Nm dosiahnete použitím systému PowerBox od CPA. Aj tuning motora v spojení s tuningom plynového pedála spríjemní jazdu.

20.05.2015
  • Kia Sportage (SL) 1.7 CRDi

Presvedčte sa sami o PowerBox Ultra od CPA Chiptuning a nechajte sa inšpirovať pre ďalší výkon vášho Kia Sportage. Športovo sa vyskytuje v našej špeciálne naprogramovanej jednotke PowerBox.

16.09.2019
  • Kia Stinger 3.3 T-GDi

CPA dosahuje so špeciálnym softvérom na zvýšenie výkonu špecifickým pre motor ďalší výkon až 73 koní. Ladenie motora pre vašu Kia Stinger 3.3 T-GDi s výkonom CPA.

27.02.2016
  • Kia Cee´d (JD) 1.6 CRDI

Inžinieri CPA to opäť umožnili a dosiahli príjemné zvýšenie výkonu pomocou modelu Kia Ceed 1.6 CRDI. Vďaka nášmu PowerBoxu môžete z vášho vozidla odobrať ešte viac energie.

17.12.2018
  • Kia Sportage (QL) 2.0 CRDi 4WD

Kia Sportage (QL) 2.0 CRDi 4WD na dyne s CPA PowerBox pre zvýšenie výkonu. PedalBox prináša pre vaše vozidlo Kia nový zážitok z jazdy.

Naše testy automobilov

(6) Rabat platí pre všetky ponúknuté produkty uvedené na našej strane okrem PowerBox Pro a PedalBox. Akcia končí po vypredaní predmetného kontingentu produktov.

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.