Vyber auto

Chiptuning Kia Ceed 1.6 CRDI

Vývoj motorového softvéru

Kúpou vozidla Kia Ceed človek získa priestranné a praktické kompaktné auto s dobrou výbavou a spoľahlivým motorom. A to všetko za primeranú cenu. Jeho štvorvalcový naftový motor s výkonom 136 PS je v rôznych jazdných situáciách trochu slabý. Spoločnosť CPA Performance môže výkon vozidla Kia Ceed 1,6 CRDI zvýšiť vďaka svojim produktom, ktoré vyvinula počas dlhodobého testovania. Po perfektnom zosúladení je možné dosiahnuť zvýšenie výkonu o 40 PS a 80 Nm. Výkon zvýšený aplikáciou systému PowerBox Nitro CPA vozidlu Kia veľmi pristane.

diagram výkonnosti Kia Cee´d (JD) 1.6 CRDI
29.06.2021

Kia : Ďalšie testovanie

24.10.2018
  • Kia Cee´d (CD) 1.4 T-GDI

Viac PS ako aj vyšší krútiaci moment vďaka softvéru CPA PowerBox špecifického pre motor, to je chiptuning CPA. Systém Connective predstavuje novinku, ktorá Vám umožní individuálne ovládať výkon a tiež reakčné vlastnosti vozidla.

20.05.2015
  • Kia Sportage (SL) 1.7 CRDi

Presvedčte sa sami o PowerBox Ultra od CPA Chiptuning a nechajte sa inšpirovať pre ďalší výkon vášho Kia Sportage. Športovo sa vyskytuje v našej špeciálne naprogramovanej jednotke PowerBox.

27.02.2016
  • Kia Cee´d (JD) 1.6 CRDI

Inžinieri CPA to opäť umožnili a dosiahli príjemné zvýšenie výkonu pomocou modelu Kia Ceed 1.6 CRDI. Vďaka nášmu PowerBoxu môžete z vášho vozidla odobrať ešte viac energie.

16.09.2019
  • Kia Stinger 3.3 T-GDi

Naše modely PowerBox a ConnectiveSystem zvyšujú výkon vášho Kia Stinger. Budete mať radosť z tejto vyššej sily a objavíte nové potešenie z jazdy.

05.06.2018
  • Kia Cee´d (JD) 1.6 T-GDI GT

Pre extra výkon až 25% je pre vaše Kia Ceed GT k dispozícii PowerBox od CPA. Špecifický softvér môže výrazne zlepšiť výkon a ovládateľnosť, presvedčte sa sami a objednajte si ešte dnes.

17.12.2018
  • Kia Sportage (QL) 2.0 CRDi 4WD

Kia Sportage (QL) 2.0 CRDi 4WD na dyne s CPA PowerBox pre zvýšenie výkonu. PedalBox prináša pre vaše vozidlo Kia nový zážitok z jazdy.

Naše testy automobilov

(6) Rabat platí pre všetky ponúknuté produkty uvedené na našej strane okrem PowerBox Pro a PedalBox. Akcia končí po vypredaní predmetného kontingentu produktov.

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.