40 % rabat na všetko! Summer-Racing-Deal: Len pre nadšencov motoristického športu! Obmedzený počet kusov. (6)

PedalBox

PedalBox

Teraz s novým softvérom
Lepšia reakcia na plyn
229,00 €
od 169,00 € s DPH
Náš PedalBox je vybavený novým systémom Multy-Processor. Okamžite pocítite oveľa lepšiu reakciu na plyn. Ľahko nastaviteľné od športového po ekonomický - po jednoduchom výbere tlačidlom!
PedalBox zároveň prispieva k maximálnej bezpečnosti počas jazdy. Dva procesory pracujú s maximálnym výkonom pre vašu bezpečnosť. Naši technici vyvinuli vysoko sofistikovanú kontrolnú procedúru, vďaka ktorej sa procesor neustále navzájom kontroluje. Týmto spôsobom dosiahneme verifikáciu bezpečnosti zhruba 1 000!

Vyber auto

Športová reakcia plynu

S PedalBoxom môžete ovládať plynový pedál oveľa lepšie. Reakcia motora sa vyvíja oveľa dynamickejšie - rovnako ako pri dávkovaní!

Multy-Processor-System

Najdôležitejšia vlastnosť pre vašu bezpečnosť. Naši inžinieri vyvinuli dômyselný kontrolný mechanizmus, ktorého logika zaisťuje vzájomnú kontrolu oboch procesorov. To znižuje riziko zlyhania 1 000-krát.

Perfektný doplnok k Chiptuningu

Optimalizovaná reakcia prostredníctvom nášho PedalBoxu je dokonalým doplnkom systému Chiptuning

Multy-Processor-System

patentovaný systém

Najdôležitejšia vlastnosť pre vašu bezpečnosť. Naši inžinieri vyvinuli dômyselný kontrolný mechanizmus, ktorého logika zaisťuje vzájomnú kontrolu oboch procesorov. To znižuje riziko zlyhania 1 000-krát.

Multy-Processor-System
Závodná technológia

Závodná technológia

Skúsenosti s pretekaním

Vedenie a vývojový tím v CPA Chiptuning sa môže obzrieť za viac ako 40 ročnými závodnými skúsenosťami v motoristickom športe. Medzi ne patrili formule 2 (EC), preteky majstrovstiev sveta v motorkárskych závodoch, motokárové preteky, Supermoto a naposledy národná trieda Superbike.


Optimalizácia na škrtiacej klapke

 • Šport+

  veľmi prudká reakcia na pedál

 • Šport

  športová reakcia pedálov

 • Továreň

  odozva pedálov takmer v sérii

 • Eco

  oneskorená reakcia pedálu

 • Eco II

  pohodlná reakcia pedálu

  Klikni tu ↓
Klikni tu
Klikni tu
 • Charakteristická optimalizácia máp s individuálnym softvérom

  S programom CPA Chiptuning dostanete vždy softvér, ktorý je presne prispôsobený vášmu motoru alebo automobilu. Úprava už preto nie je potrebná. Vďaka tomu je možné lepšie využiť energetické rezervy vášho motora bez obmedzenia životnosti. Optimalizácia digitálnej mapy optimalizuje ladenie údajov v reálnom čase.

  Jednoduchá inštalácia PedalBoxu

  1.

  Uvoľnite plynový pedál: Ak je to potrebné, odstráňte plynový pedál z armatúry, aby ste dosiahli konektor.

  2.

  Vytiahnite pôvodnú zástrčku z plynového pedála.

  3.

  Vložte dodaný káblový zväzok (adaptér) medzi pedál plynu a pôvodné pripojenie.

  4.

  Pripojte PedalBox k dodanému káblovému zväzku.

  5.

  Opravte plynový pedál. Zaistite správnu inštaláciu plynového pedála a správne vedenie káblových pripojení.

  6.

  V prípade potreby môžete PedalBox pripevniť na vhodné miesto pomocou priloženého lepiaceho prúžku.

 • Chiptuning: Zložitá technika. Jednoduchá inštalácia. Veľký efekt.

  To, čo sa ešte dnes definuje ako chiptuning, technika CPA sa už dlho vyvinula z „jednoduchého“ chiptuningu. Ide skôr o zložité algoritmy, ktorých softvér je vyvinutý technikmi a kombinovaný s know-how, ktoré používajú naši skúsení technici, čo vedie k prispôsobenému zvýšeniu výkonu vášho vozidla.

  Dôraz je kladený na harmóniu medzi hardvérom a softvérom špecifickým pre autá. Preto si ako zákazník môžete byť istí, že v CPA dosiahnete najlepšie možné zvýšenie výkonu.

  Náš nárok: maximálny výkon a maximálna bezpečnosť dokonale kombinovaná pre vaše auto!

 • Rôzne motory

  Chiptuning na zážihovom benzínovom motore

  V moderných benzínových motoroch s preplňovaným motorom hrá elektronické a elektronické riadenie motora stále dôležitejšiu úlohu.

  Riadiaca jednotka motora spracováva údaje z mnohých snímačov, a tým počíta napr. požadované vstrekované množstvo, požadovaný plniaci tlak, požadované načasovanie zapaľovania atď.

  Takto sú dáta čítané a spracovávané mnohými snímačmi.

  Aby sa dosiahla optimalizácia výkonu a spotreby, musia byť tieto parametre optimalizované. CPA sa spolieha na špeciálne vyvinutý softvér špecifický pre motor, ktorý zaisťuje následnú zmenu kontrolných parametrov nastavených vo výrobe. Optimalizáciou údajov o motore sa znateľne zvýši výkon a zníži sa spotreba.

  Výsledkom presne vyladených a optimalizovaných parametrov je zreteľné zvýšenie výkonu a efektívnosti. Všetky relevantné údaje o motore sa zaznamenávajú, kontrolujú a optimalizujú v reálnom čase - ale iba vtedy, keď vodič potrebuje výkon.

  Aj pri zvyšovaní výkonu zostávajú aktívne všetky ochranné a kontrolné funkcie riadiacej jednotky.     

  Chiptuning na turbodúchadle

                                      Moderné dieselové motory s turbodúchadlom sú už desaťročia elektronicky monitorované a riadené riadiacou jednotkou motora. Regulátor zistí nespočetné hodnoty, ako napríklad množstvo vstrekovania, načasovanie vstrekovania, plniaci tlak, rýchlosť atď. Tieto údaje sú zahrnuté v riadení a monitorovaní motora.

                                      

  Modul ladenia CPA zhromažďuje všetky relevantné údaje priamo do snímačov motora a číta informácie o množstve vstrekovania, časovaní vstrekovania, plniaceho tlaku, rýchlosti atď. Parametre sú optimalizované v reálnom čase v zlomkoch sekundy pomocou softvéru na optimalizáciu máp vyvinutého spoločnosťou a ďalej putujú do riadiacej jednotky motora. Tým sa vypočítajú nové hodnoty s údajmi nášho ladiaceho modulu a súčasne sa upravia zostávajúce mapy motora. Výsledkom je, že riadiaca jednotka výrobcu si stále udržuje kontrolu nad vaším motorom, čo znamená, že bezpečnostné a ochranné systémy zostávajú aktívne.

  Pridaný výkon vášho motora sa dosiahne cielenou optimalizáciou signálov motora v reálnom čase. Naša optimalizačná riadiaca jednotka výrazne zvyšuje účinnosť a výkonový potenciál vášho motora.

 • Charakteristická optimalizácia máp na plynovom pedáli

  Náš dômyselný softvér, špeciálne vyvinutý pre váš pedál plynu, podľa potreby optimalizuje charakteristickú mapu pedálu plynu. Dajte náš PedalBox do športového režimu. Ako je znázornené na obrázku vľavo, zažijete svoje auto znova s neprekonateľnou živosťou a športovou reakciou na plyn. Prepnutie na komfortný režim (Eco II) umožňuje jazdu šetrnú na palivo a môže byť veľkou pomocou pri mestskej premávke a preťažení dopravy.

Naše testy automobilov

(6) Rabat platí pre všetky ponúknuté produkty uvedené na našej strane okrem PowerBox Pro a PedalBox. Akcia končí po vypredaní predmetného kontingentu produktov.

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.