Vyber auto

Klasický dizajnový jazyk spĺňa špičkové technologické droby - Alfa 4C

Alfa Romeo 4C 1.8 Turbo

Okrem nízkej hmotnosti je skutočným zábavným nosičom najmä priame riadenie bez posilňovača riadenia. Z plastu vystuženého uhlíkovými vláknami je podvozok veľmi ľahký a výrazne prispieva k vynikajúcim jazdným vlastnostiam. Pohon 4C je poháňaný štvorvalcom s výtlakom 1,8 l a výkonom 240 štandardných koní. S PowerBoxom Nitro CPA dáva na vrchole veľkú radosť z jazdy. Sofistikovaný softvér špecifický pre motor, výkon sa môže zvýšiť až o 65 HP a 95 NM. Vďaka nízkej hmotnosti Talianska je extra výkon priamo viditeľný a každému vodičovi vyčarujú veľký úsmev v tvári. Vďaka extrémne priamemu riadeniu a pohonu zadných kolies sa koncentrovaná sila štvorsolesa v spojení s motorom CPA PowerBox dokonale prenáša na cestu a motor sa veselo otáča a tlačí neobmedzene dopredu.

diagram výkonnosti Alfa Romeo 4C 1.8 Turbo
11.10.2018

Alfa Romeo : Ďalšie testovanie

10.05.2017
  • Alfa Romeo Giulia 2.2 Multijet

Potenciálna dodávka energie pomocou CPA Chiptuning. Pre Giulia sú možné až 25% dodatočné sily. Giulia riadi agilnejšie a hospodárnejšie vďaka optimalizácii máp CPA PowerBox.

28.02.2015
  • Alfa Romeo Brera 2.4 JTDM 20V

Viac výkonu v zariadení Alfa Romeo Brera od spoločnosti CPA chiptuning.

19.12.2017
  • Alfa Romeo Giulia 2.2 Multijet AT 8

Vďaka zariadeniu CPA PowerBox dokáže Giulia dosiahnuť až o 25% vyššiu energiu. Chiptuning od CPA zvyšuje potešenie z jazdy. Každodenné používanie a trvanlivosť zostáva.

12.06.2018
  • Alfa Romeo Giulia 2.9 V6 QV

Presvedčte sa o Chiptuning CPA, až 644 k a 758 NM je možné prostredníctvom CPA PowerBox. Výsledkom sú nové najvyššie hodnoty, ako aj zlepšená odozva škrtiacej klapky a ponor.

Naše testy automobilov

(6) Rabat platí pre všetky ponúknuté produkty uvedené na našej strane okrem PowerBox Pro a PedalBox. Akcia končí po vypredaní predmetného kontingentu produktov.

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.