Zatiaľ ste nevybrali auto. Zvoľte auto

Optimalizácia digitálnej mapy na Golf 7 GTI

Teraz až o 28% viac energie

S našou digitálnou riadiacou jednotkou dosiahneme zvýšenie výkonu z 220 koní na 279 koní. Z nášho pohľadu je tiež dôležité zvýšiť krútiaci moment z 350 Nm na 441 Nm. Tu je náš ovládač jednoducho vložený medzi elektroniku motora a riadiacu jednotku motora, aby sa optimalizovala digitálna mapa.
Vďaka nášmu chiptuningu sa Golf 7 GTI stal raketou. Aj pri štandardnom výkone robí Golf 7 GTI dobrú postavu a skóre z hľadiska dodania energie a krútiaceho momentu. Ak však počas jazdy zapnete ladenie pomocou diaľkového ovládača, okamžite si všimnete rozdiel - rýchla odozva plynu, vysoká dodávka energie a neustále pozitívne posúvanie z nižšej rýchlosti.

diagram výkonnosti VW Golf VII (AU) GTI
27.05.2014

VW : Ďalšie testovanie

21.10.2015
  • VW Scirocco III 2.0 TDI (CR)

Kombinácia každodenných a dostihových dráh vďaka našim PowerBoxom. Niekoľkými testami bolo možné zvýšiť výkon asi o 50 koní. Jeho atypický, ale dynamický dizajn značky Volkswagen presvedčil tím CPA.

06.10.2015
  • VW Up 1.0 TSI

S PowerBox Nitro z CPA je možné dosiahnuť výrazný nárast výkonu. Dajte nám vedieť o výsledku, zloženom CPA PowerBox a vašom vozidle.

21.11.2019
  • VW Touareg III V6 TDI

Nový VW prichádza s najnovšou technológiou VW a množstvom pohodlia. Existuje zodpovedajúci systém ConnectiveSystem, ktorý môže zvýšiť pohodlie alebo športový charakter s rôznymi úrovňami výkonu.

28.01.2021
  • VW Golf VIII (CD) 1.4 TSI GTE eHybrid

Inžinieri spoločnosti CPA Performance opäť odviedli úžasnú prácu a pre vozidlo VW Golf 8 1.4 TSI GTE eHybrid vyvinuli motorový softvér. Tak si môžete najlepšie vychutnať a užiť perfektne prispôsobený chiptuning.

26.01.2021
  • VW Golf VIII Variant (CD) 2.0 TDI

Motorový softvér prináša úžasný výsledok vo vzťahu so zvýšeným výkonom vozidla VW Golf 8 Variant vďaka nášmu PowerBoxu. Perfektne prispôsobený softvér a hardvér v harmónii so zvýšením výkonu vášho vozidla VW Golf 8 Variant.

22.10.2015
  • VW Amarok 2.0 TDI BiTurbo

Ladenie čipov VW Amarok 2.0 TDI biturbo s CPA pomáha jej premýšľavému „kamionu“ späť na trať. Vďaka zvýšeniu výkonu nášho CPA PowerBox je váš Amarok opäť dobrou postavou aj mimo nemeckých ulíc.

Naše testy automobilov

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.