40 % rabat na všetko! Spring-Deal: Len obmedzený počet kusov! (6)

Chiptuning QOROS

Chiptuning QOROS – Korporácia založená v roku 2007 pozostávajúca z korporácie Israel Corporation a Chery Automobile. Prvým osobným automobilom bol QOROS 3, ktorý bol ako prvý čínsky automobil podľa normy Euro-NCAP ocenený 5 hviezdičkami. Dizajn vyvinul Gerd Volker Hildebrand, niekdajší vedúci dizajnér Mini. SUV na báze QOROS 3 je označené ako model 5. Oba modely boli navrhnuté v kooperácii s rakúskou automobilkou Magna Steyr. Doprajte vášmu vozidlu vyšší výkon a viac individuality aplikáciou chiptuningu QOROS.

chiptuning QOROS – Koncern existuje od roku 2007 a bol založený na báze joint-venture medzi spoločnosťou Israel Corporation a Chery Automotive. Doposiaľ sa predávajú dva modely, QOROS 3 a QOROS 5. V prípade Q3 ide o prvý osobný automobil tejto značky. Automobil vyvinula automobilka Magna Steyr. Vďaka nemeckej technike je 3 pre chiptuning QORO zvlášť zaujímavá. Modelom Q5 sa v roku 2015 predstavilo prvé SUV, ktoré sa však nepredáva v Európe. Spoločnosť CPA tu aj napriek tomu chiptuning QOROS ponúka.

Chiptuning QOROS – Qoros je čínsky výrobca vozidiel s hlavným sídlom v Šanghaji, ktorý vznikol v roku 2007 na základe joint-venture. Názov je odvodený z gréckeho slova khoros a má reprezentovať mnohonárodný charakter podniku. Prvý automobil bol verejnosti predstavený v roku 2013, pre takzvaný model Qoros 3 je tiež k dispozícii chiptuning QOROS. Koncern má od roku 2016 v ponuke aj SUV, v prípade modelu Qoros 5 si môžeme predstaviť špecificky vyvinutý chiptuning QOROS.

QOROS
Označenie auta Kapacita HP kW Nm Engine-ID
Označenie auta Kapacita HP kW Nm Engine-ID
QOROS 5 1.6T 1598 ccm 156 HP 115 kW 210 Nm SQRE4T16
Modelová séria
QOROS 5

Auto sa nenašlo?

Vyžiadajte si údaje k autu. Zvyčajne dostanete odpoveď v ten istý deň!

Naše testy automobilov

(6) Rabat platí pre všetky ponúknuté produkty uvedené na našej strane okrem PowerBox Pro a PedalBox. Akcia končí po vypredaní predmetného kontingentu produktov.

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.