40 % rabat na všetko! Summer-Racing-Deal: Len pre nadšencov motoristického športu! Obmedzený počet kusov. (6)

Chiptuning Huanghai Auto

Chiptuning Huanghai - Výrobky sú do značnej miery autobusy, SUV a nákladné autá. Patrí do materskej spoločnosti SG Automotive Group Co., Ltd., ktorá okrem iného vyrába automobilové diely pre JAC a Chery. Nadácia SG. bol 1984. Okrem jednotlivých častí sa vyvážajú aj vozidlá, ciele sú napr. Saudská Arábia, Brazília a Južná Afrika. Výrobné haly sa nachádzajú v Juhu, Anhui a Shenyang. Chiptuning Huanghai ponúka prispôsobený softvér špecifický pre motor pre zvýšenie výkonu.

Huanghai Auto chiptuning - dcérska spoločnosť čínskej skupiny SG Automotive Group, ktorá bola založená v roku 1884. Autobusy, nákladné autá, ľahké SUV a vojenské autá sa predávajú pod značkou Huanghai. Vďaka širokej ponuke automobilových závodov Huanghai tu nájde každý. SG Automotive tiež vyrába náhradné diely pre čínsky trh a exportuje do destinácií, ako je Brazília, Saudská Arábia a Afrika. Spoločnosť Huanghai Auto chiptuning ponúka špeciálny softvér motora vyrobený v Nemecku.

Huanghai Auto Chiptuning - Huanghai Automotive je pod značkou skupiny Liaoning SG Automotive Group, ktorá distribuuje hlavne SUV a pick-upy. Počiatky značky siahajú do roku 1984, kedy začala vyrábať terénne nápravy. Huanghai Auto chiptuning ponúka veľa možností na optimalizáciu. Napríklad s modelmi ako N2, Raytour alebo Aurora. Ak to môže byť o niečo viac sily - Huanghai Auto chiptuning.

Huanghai Auto
Označenie auta Kapacita HP kW Nm Engine-ID
Huanghai Auto N3 2.5TD 2499 ccm 143 HP 105 kW 340 Nm JE4D25C
Označenie auta Kapacita HP kW Nm Engine-ID
Huanghai Auto N3 2.4T 2378 ccm 218 HP 160 kW 320 Nm 4K22D4T
Modelová séria
N3

Auto sa nenašlo?

Vyžiadajte si údaje k autu. Zvyčajne dostanete odpoveď v ten istý deň!

Naše testy automobilov

(6) Rabat platí pre všetky ponúknuté produkty uvedené na našej strane okrem PowerBox Pro a PedalBox. Akcia končí po vypredaní predmetného kontingentu produktov.

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.