40 % rabat na všetko! Spring-Deal: Len obmedzený počet kusov! (6)

Chiptuning Corvette

Chiptuning Corvette – Matka všetkých svalnatých automobilov. Prvú generáciu vyvinul Harley Earl. Koncipovaná bola výhradne pre americký trh, Corvette si rýchlo získal maximálnu obľubu. Vďaka neustálemu vývoju sa usadila v Európe, teraz jazdí v kategórii ako Porsche 911 a Ferrari. Úspechy na pretekoch, najmä na 24-hodinových pretekoch, prispeli k úspechu. Hrot oštepu General Motors sa dodnes považuje za športový automobil, ktorý boduje vďaka veľmi dobrému pomeru ceny a výkonu. Ešte pre vyšší výkon – chiptuning Corvette.

chiptuning Corvette – Legendárny športiak z USA sa vyrába už od roku 1953 a dnes si ho môžete kúpiť v siedmej generácii. Plochá karoséria z plastu zosilneného skleneným vláknom, podvozok s priečnymi listovými pružinami, ako aj veľký motor V8 sú poznávacími znakmi modelu Corvette. Výnimočnej reputácii medzi nadšencami motoristického športu tento americký športiak vďačí nespočetným víťazstvám v najrôznejších sériách motoristického športu, ako napríklad 24-hodinové preteky LeMans. chiptuning Corvette nás nadšených automobilových pretekárov preto nesmierne baví. Najnovší model reprezentuje C7 ZR1, ktorý je aktuálne najsilnejším modelom Corvette, aký bol kedy zostrojený. Nadšenci konských síl si vďaka chiptuningu Corvette prídu na svoje.

Chiptuning Corvette – Pomenovaný po malej a obratnej vojnovej lodi Corvette stelesňuje súhrn americkej histórie športových automobilov. Prvá generácia sa zrodila v roku 1953 zo základnej myšlienky vyrobiť športový automobil, ktorý si bude môcť dovoliť každý pracujúci Američan. V priebehu týchto rokov Corvette zostal tejto myšlienke verný a dnes ešte predstavuje športový automobil s veľmi dobrým pomerom ceny a výkonu a je aj vhodný pre chiptuning Corvette. Corvette bol mimoriadne úspešný na 24-hodinových pretekoch Le Mans a na diaľkových pretekoch. Sme hrdí na náš chiptuning Corvette.

Corvette
Označenie auta Kapacita HP kW Nm Engine-ID
Označenie auta Kapacita HP kW Nm Engine-ID
Corvette C7 6162 ccm 466 HP 343 kW 630 Nm
Corvette C7 Z06 6162 ccm 659 HP 485 kW 881 Nm
Modelová séria
C7

Auto sa nenašlo?

Vyžiadajte si údaje k autu. Zvyčajne dostanete odpoveď v ten istý deň!

Naše testy automobilov

(6) Rabat platí pre všetky ponúknuté produkty uvedené na našej strane okrem PowerBox Pro a PedalBox. Akcia končí po vypredaní predmetného kontingentu produktov.

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.