40 % rabat na všetko! Black-November-Deal: Len do vypredania zásob! (6)

Chiptuning Maruti

Chiptuning Maruti - výrobca vozidiel so sídlom v Indii. Ďalšie meno - Maruti-Suzuki, pretože Suzuki sa veľmi angažovala. Modely sa nachádzajú hlavne v nižšej strednej triede až po malú triedu. Ponúkajú tiež európske krajiny ako Maďarsko, Grécko a Holandsko. Od roku 2009 bola Nissan Pixo pripravená vo svojom domove. Sme radi, že dáte svojmu autu viac pary a ponúkame Chiptuning Maruti.

Maruti chiptuning - 1981 Spoločnosť Maruti Suzuki India Ltd. bola založená ako spoločný podnik medzi japonským výrobcom a indickou vládou. Suzuki v súčasnosti vlastní 54% akcií. V Maruti sa autá vyrábajú na základe licencie. Príkladom by mohol byť cigánsky model založený na Suzuki SJ. Aj s novšími modelmi, ako je tuningový box Swift Maruti, je to možné. Výnosy z roku 2016 poukazujú na rekordný zisk. S chiptuningom Maruti chceme prispieť k úspechu výrobcu.

Maruti chiptuning - Maruti vyrába modely Suzuki na základe licencie pre indický trh. Skupina bola založená v roku 1981 ako spoločný podnik medzi Suzuki a vládou Indie. Takmer monopolné zastúpenie má Marut až 53% automobilov na indickom trhu. Medzi výrobky patria modely ako Swift, Jimi alebo Baleno. Ak vám chýba dostatok energie, je možné zvážiť možnosť tunenia maruti. V Indii sú teraz vlastné autoškoly Maruti. Sme radi, že môžeme ponúknuť Maruti chiptuning.

Maruti
Označenie auta Kapacita HP kW Nm Engine-ID
Maruti Ritz 1.3 CRDi 16V 1248 ccm 75 HP 55 kW 190 Nm
Maruti Swift 1.3 CRDi 16V 1248 ccm 75 HP 55 kW 190 Nm
Maruti SX4 1.3 CRDi 1248 ccm 90 HP 66 kW 200 Nm
Označenie auta Kapacita HP kW Nm Engine-ID
Modelová séria
Ritz
Swift
SX4

Auto sa nenašlo?

Vyžiadajte si údaje k autu. Zvyčajne dostanete odpoveď v ten istý deň!

Naše testy automobilov

(6) Rabat platí pre všetky ponúknuté produkty uvedené na našej strane okrem PowerBox Pro a PedalBox. Akcia končí po vypredaní predmetného kontingentu produktov.

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.