40 % rabat na všetko! Spring-Deal: Len obmedzený počet kusov! (6)

Chiptuning LDV

Chiptuning LDV – bol britský výrobca malých dodávkových vozidiel, existoval v rokoch 1993 až 2009. Názov sa skladá zo slov leyland truck a van. V roku 2006 sa stal účastníkom GAZ a neskôr sa stal majoritným vlastníkom. V dôsledku zlých predajných čísel stiahol ruský materský koncern financie, tým sa výroba v Birminghame v roku 2008 zastavila, podnik odkúpil čínsky výrobca SAIC, ktorý Maximus predáva od roku 2011. Spoločnosť CPA v záujme zvýšenia výkonu vašej malej dodávky aj naďalej ponúka chiptuning LDV.

chiptuning LDV – Založenie spoločnosti LDV Limited sa spája so spoločnosťou Freight Rover ako aj DAF, ktoré sa vďaka skupine investorov pretransformovali do spoločnosti LDV Limited. V roku 1993 bol položený základný kameň pre dnešný chiptuning LDV. Vyrábali sa dodávkové a nákladné automobily, za zmienku stoja modely ako napríklad Cub alebo Maxus. V roku 2010 odkúpila automobilka SAIC ohrozený podnik a opäť začala s výrobou modelu Maxus. chiptuningu LDV zostáva opcia na výrobu dodávkových vozidiel, ktoré majú nižší výkon.

Chiptuning LDV – Od roku 1993 do roku 2009 sa pod názvom LDV vyrábali dodávky a ľahké nákladiaky v Anglicku. Vďačný model pre chiptuning LDV je napr. Maxus 2.8 CDI. Od roku 2011 sa však pod novým názvom naďalej vyrábajú automobily. Čínska automobilka SAIC odkúpila LDV a vymenovala znovuzrodený koncern SAIC Maxus Automotive. Najnovším modelom tejto mladej firmy je D90, SUV vrchnej triedy vyrábané od roku 2017. Tu je chiptuning LDV opäť v plnom rozsahu možný.

LDV
Označenie auta Kapacita HP kW Nm Engine-ID
Označenie auta Kapacita HP kW Nm Engine-ID
LDV G10 2.0T 1995 ccm 222 HP 163 kW 330 Nm
Modelová séria
G10

Auto sa nenašlo?

Vyžiadajte si údaje k autu. Zvyčajne dostanete odpoveď v ten istý deň!

Naše testy automobilov

(6) Rabat platí pre všetky ponúknuté produkty uvedené na našej strane okrem PowerBox Pro a PedalBox. Akcia končí po vypredaní predmetného kontingentu produktov.

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.