40 % rabat na všetko! Summer-Racing-Deal: Len pre nadšencov motoristického športu! Obmedzený počet kusov. (6)

Chiptuning KTM

Chiptuning KTM - pôvodne myslený výraz „Kronreif & Trunkenpolz Mattighofen“, v 1953 vznikol úplne prvý vlastný motocykel. Bicykle tejto značky dosiahli celosvetovo úspešné automobilové preteky v disciplínach motokros, enduro a supermoto. Športmotorcycle AG sa špecializoval na terénne motocykle, ale teraz sa zameriava opäť na športové bicykle. Tam, kde je kľúčové slovo „športové“ aj s nami, teda CPA Chiptuning KTM, získate vyšší výkon.

KTM chiptuning - Kronreif-Trunkenpolz-Mattighofen AG vyrába terénne motocykle, cestné a športové automobily od roku 1934. Značka pravidelne oslavuje medzinárodné úspechy v motocyklových pretekoch v disciplínach motokros, enduro a supermoto. Vysoko výkonné modely ako SuperDuke R alebo vstup do MotoGP charakterizujú športový imidž značky. Pre ešte väčší výkon - závodný čip KTM. Obzvlášť zaujímavý je X-Box, ktorý je vďaka turbo technológii ideálny pre KTM preteky.

KTM chiptuning - znamená Kronreif Trunkenpolz Mattighofen, ktorého pomenovali dvaja zakladatelia a rodné mesto Hansa Trunkenpolza. KTM bol vždy synonymom motoristického športu, najmä terénnych motocyklov medzinárodného úspechu. Žiadny iný výrobca nezískal častejšie Rally Dakar. S veľkým potešením ponúkame KTM chiptuning. V roku 2006 rakúska spoločnosť uviedla na trh prvý supercar s názvom X-Bow. Radikálne upravený závodný automobil prináša s KTM chiptuning ešte lepšie potešenie z jazdy na cestách.

KTM
Označenie auta Kapacita HP kW Nm Engine-ID
Označenie auta Kapacita HP kW Nm Engine-ID
KTM X-Bow 2.0 TFSI 1984 ccm 241 HP 177 kW 310 Nm
Modelová séria
X-Bow

Auto sa nenašlo?

Vyžiadajte si údaje k autu. Zvyčajne dostanete odpoveď v ten istý deň!

Naše testy automobilov

(6) Rabat platí pre všetky ponúknuté produkty uvedené na našej strane okrem PowerBox Pro a PedalBox. Akcia končí po vypredaní predmetného kontingentu produktov.

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.