40 % rabat na všetko! Spring-Deal: Len obmedzený počet kusov! (6)

Chiptuning Hino

Chiptuning Hino – japonský výrobca nákladných automobilov a autobusov. V rokoch 1953 a 1966 tento vyrábal aj osobné automobily. Dnes je to dcérska spoločnosť korporácie Toyota Motor. Zaujímavý je model Contessa 900 Sprint s výkonom 45 konských síl (jeho predchodca mal 35 konských síl) ako aj s motorom vzadu, karosériu navrhol taliansky dizajnér Michelotti, po aplikácii chiptuningu Hino od CPA získa ešte niekoľko PS navyše. Kvôli účasti automobilky Toyota v roku 1966 tam bola jeho výroba osobných automobilov zastavená.

chiptuning Hino – Firma bola založená v roku 1942, kedy sa firma Hino Heavy Industrie oddelila od firmy Diesel Motor Industrie. Odvtedy produkuje japonský závod nákladné autá, autobusy a vojenské automobily. chiptuning Hino bol okrem toho vyvinutý pre nákladné automobily a trolejbusy a poskytuje lepší výkon. FJ Cruiser bol pre automobilku Toyota vyrábaný v licencii. Hino je aktívny aj v motoristickom športe, táto značka jazdí s vozidlom Ranger FT truck na Rallye Dakar. Tu vzniká spojenie s chiptuningom Hino.

Chiptuning Hino – Tento japonský závod existuje už od roku 1942, odvtedy sa tam vyrábajú nákladné automobily ako aj vojenské automobily. Neskôr pribudli aj transportéry a autobusy. Toyota má majoritu v podieloch akcií. Do portfólia produktov patria okrem ťažkých a stredne ťažkých nákladných automobilov ako sú Profia aj autobusy, napr. Selega. Chiptuning Hino prináša rozhodujúcu výhodu hlavne v náročných podmienkach. Japonský výrobca však dokáže ešte viac, od roku 1991 výrobca jazdí Rallye Dakar. Odvtedy sa vždy umiestnil na prvých 10 miestach, chiptuning Hino je tu na správnom mieste.

Hino
Označenie auta Kapacita HP kW Nm Engine-ID
Hino 300 4.0 4009 ccm 150 HP 110 kW 397 Nm
Označenie auta Kapacita HP kW Nm Engine-ID
Modelová séria
300

Auto sa nenašlo?

Vyžiadajte si údaje k autu. Zvyčajne dostanete odpoveď v ten istý deň!

Naše testy automobilov

(6) Rabat platí pre všetky ponúknuté produkty uvedené na našej strane okrem PowerBox Pro a PedalBox. Akcia končí po vypredaní predmetného kontingentu produktov.

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.