40 % rabat na všetko! Spring-Deal: Len obmedzený počet kusov! (6)

Chiptuning GWM

Chiptuning GWM – označuje Great Wall Motors so sídlom v Baodingu – názov je odvodený od Čínskeho múru, čo znamená dlhú životnosť, tuningom motora sa zvyšuje výkon. Rok založenia 1976 – výroba prevažne malých automobilov, dodávkových automobilov a pick-upov. V roku 2010 pribudol takzvaný Voreex C30, limuzína so stupňovitou zadnou časťou. Ide o jeden z prvých ázijských podnikov, ktorý realizuje montáž európskych automobilov. Chiptuning GWM – pravé nadšenie!

chiptuning GWM – GWM nazývaný aj Great Wall je čínsky výrobca automobilov so sídlom v Hebei, ktorý automobily vyrába od roku 1967. Názov a emblém sú znakom robustnosti a dlhej životnosti. K tomu sa hodí chiptuning GWM. Koncern bol prvým Číňanom, ktorý realizuje montáž na území EÚ, sídlo má v Bulharsku. Vyrába prevažne malé vozidlá a limuzíny, ale aj dodávky a pick-ups. Ak chýba výkon, využite chiptuning GWM.

Chiptuning GWM – Často označovaný tiež ako Great Wall Automobile je jedným z najväčších, ctižiadostivých výrobcov automobilov v Číne. Emblém značky a názov sú synonymom robustnosti a dlhovekosti Čínskeho múru. Produkty predstavujú hlavne SUV, malé automobily a pick-ups. Sport Utility Vehicle (SUV) sa predávajú pod označením Haval alebo Wey – pre obe ponúkame špecifický chiptuning GWM. Automobilka GWM vyrába automobily pre európsky trh vo vlastnom závode v Bulharsku, od roku 2016 dodatočne vlastní vývojové centrum v tunajšom meste Dietzenbach. Sme zvedaví na vývoj čínskeho výrobcu a tešíme sa na chiptuning GWM.

GWM
Označenie auta Kapacita HP kW Nm Engine-ID
GWM Haval H5 2.5 TCI 2499 ccm 109 HP 80 kW 300 Nm
GWM Hover 2.8 TCI 2771 ccm 116 HP 85 kW 285 Nm
GWM Wingle 5 2.5 TCI 2499 ccm 109 HP 80 kW 300 Nm
Označenie auta Kapacita HP kW Nm Engine-ID
Modelová séria
Haval
Hover
Wingle

Auto sa nenašlo?

Vyžiadajte si údaje k autu. Zvyčajne dostanete odpoveď v ten istý deň!

Naše testy automobilov

(6) Rabat platí pre všetky ponúknuté produkty uvedené na našej strane okrem PowerBox Pro a PedalBox. Akcia končí po vypredaní predmetného kontingentu produktov.

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.