40 % rabat na všetko! Summer-Racing-Deal: Len pre nadšencov motoristického športu! Obmedzený počet kusov. (6)

Chiptuning Daewoo

Daewoo Chiptuning - juhokórejský výrobca automobilov so sídlom v Soule, ktorý sa stal spoločnosťou General Motors Korea v marci 2011. Spoločnosť je aktívna v mnohých oblastiach, ako je výroba ocele, zbrojársky priemysel alebo finančné transakcie. Divízia stavby lodí, oddelená 1999 a nezávislý výrobca sa objavil Daewoo-stavba lodí a námorné inžinierstvo. Od roku 2005 sa autá predávali do Európy ako Chevrolet. Daewoo Chiptuning, urob svoje auto niečím výnimočným.

Daewoo chiptuning - Juhokórejský výrobca automobilov získala skupina Daewoo v roku 1983, bol však rozpustený v dôsledku ázijskej krízy v roku 2002 a prevzal ho spoločnosť General Motors. Napriek uzneseniu stále existuje veľa modelov, pre ktoré je možný chiptuning. Skupina bola rozdelená a je aktívna v rôznych odvetviach, ako je stavba lodí, spracovanie ocele a dokonca aj zbrojársky priemysel. Od roku 2005 sa autá predávajú v Európe pod názvom Chevrolet. Daewoo chiptuning zmení vaše auto na niečo veľmi zvláštne.

Daewoo chiptuning - Spoločnosť Daewoo Motor Company existuje od roku 1970, keď sa spoločnosť Sahen Motor zúčastnila na spoločnom podniku so spoločnosťami Shinjin Motors a General Motors. V roku 1983 skupina Daewoo prevzala spoluprácu a zmenila názov na Daewoo Motor. Vďaka zavedeniu v roku 1994 v Nemecku sú modely závodov Daewoo zaujímavé aj v Európe. Vozidlá vyrobené v Južnej Kórei sa predávajú na svetovom trhu pod menom Chevrolet alebo Holden. Získajte z auta viac energie pomocou závodného čipu Daewoo.

Daewoo
Označenie auta Kapacita HP kW Nm Engine-ID
Označenie auta Kapacita HP kW Nm Engine-ID
Modelová séria

Auto sa nenašlo?

Vyžiadajte si údaje k autu. Zvyčajne dostanete odpoveď v ten istý deň!

Naše testy automobilov

(6) Rabat platí pre všetky ponúknuté produkty uvedené na našej strane okrem PowerBox Pro a PedalBox. Akcia končí po vypredaní predmetného kontingentu produktov.

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.