40 % rabat na všetko! Spring-Deal: Len obmedzený počet kusov! (6)

Chiptuning Acura

Chiptuning Acura – filiálka materského koncernu Honda. Zameraná je na výrobu luxusných ale aj športových vozidiel. Založená bola v roku 1986 v Tokiu, v roku 2004 sa etablovala v Mexiku. V rokoch 2006 až 2008 sa predstavila v Číne, potom v Rusku. Najznámejším športiakom je snáď nositeľ technológie NSX, ktorý v roku 2016 získal nové vydanie. Aj tu je možný chiptuning Acura. Značka je známa aj v motoristickom športe, obe pretekárske autá ARX-01 a 02 boli úspešné na pretekoch American Le Mans. Preto sa na chiptuning Acura zvlášť tešíme.

chiptuning Acura – Dcérska značka automobilky Honda špeciálne určená pre luxusné a športové vozidlá. Od roku 1986 sa pod značkou Acura predávajú už len vozidlá napríklad NSX alebo TLX. chiptuning Acura špeciálne ponúkame pre takmer všetky vozidlá. Od roku 1992 je Acura aktívna aj v automobilovom športe, v roku 2009 vstupuje vďaka modelu ARX-02a do triedy LMP1. Vďaka motoristickému športu vzniká spojenie s chiptuningom Acura, na ktoré sme hrdí. Logo by malo podľa vyjadrenia automobilky Honda symbolizovať posuvné meradlo a znamená dokonalosť ako aj presnosť.

Acura
Označenie auta Kapacita HP kW Nm Engine-ID
Označenie auta Kapacita HP kW Nm Engine-ID
Acura CDX 1.5 VTEC 1498 ccm 182 HP 134 kW 240 Nm L15BM
Modelová séria
CDX

Auto sa nenašlo?

Vyžiadajte si údaje k autu. Zvyčajne dostanete odpoveď v ten istý deň!

Naše testy automobilov

(6) Rabat platí pre všetky ponúknuté produkty uvedené na našej strane okrem PowerBox Pro a PedalBox. Akcia končí po vypredaní predmetného kontingentu produktov.

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.