40 % rabat na všetko! Christmas-Deal: Len do vypredania zásob! (6)

príbuzné automobily

Chiptuning na Land Rover Defender

Navrhol Hofele, vyladil CPA

Naši inžinieri a technici dnes mohli na Land Rover Defender dosiahnuť výraznejší krútiaci moment. Mnohí hovoria ochrancom o určitej tuposti, čo je určite kvôli vysokej celkovej hmotnosti. S naším chiptuningom sa dá tomuto nudnému postaveniu čeliť.
Skús to!

diagram výkonnosti Land Rover Defender 2.2 TD
04.02.2015

Land Rover : Ďalšie testovanie

13.08.2015
  • Land Rover Range Rover Evoque Si4

Výrazný nárast výkonu pomocou špeciálne vyvinutého softvéru pre váš Land Rover. Presvedčte sa sami a otestujte teraz CPA PowerBox.

22.01.2016
  • Land Rover Range Rover Sport 3.0 TD (ab 09/2013)

Vďaka systému reakcie na terén sa vozidlo ľahko zmestí na akýkoľvek povrch. V kombinácii so systémom Chiptuning Land Rover RangeRover 3.0 TD zostane váš zmysel pre terénne dobrodružstvá, prírodu a slobodu, napriek väčšej sile pod kapotou.

16.12.2020
  • Land Rover Range Rover V8 Supercharged

Vyskúšajte produkty od spoločnosti CPA Performance určené na zvýšenie výkonu a pre vaše vozidlo využite vhodný chiptuning. Aplikáciou systému PowerBox od spoločnosti CPA si doprajte vy a aj vášmu autu výkonnostnú kúru, ktorá so sebou prinesie novú radosť z jazdy.

15.08.2019
  • Land Rover Range Rover Velar D275

Nové športové pohodlie a pohodlie s CPA ConnectiveSystem pre váš Land Rover Range Rover Velar D275. Presvedčte sa o našich produktoch pre zvýšenie výkonu.

22.05.2015
  • Land Rover Range Rover TDV8

Vďaka vysoko špecifickému softvéru CPA PowerBox je možné dosiahnuť až 389 HP. Vojna s odozvou na plyn sa zlepšila a vozidlo jazdí športovejšie. Presvedčte sa sami o CPA Chiptuning.

08.08.2019
  • Land Rover Range Rover Evoque TD4

Individuálny vývoj softvéru pre Land Rover Range Rover Evoque TD4 pri CPA Performance. Ak hľadáte zvýšenie výkonu pre svoj Land Rover Range Rover Evoque TD4, nájdete ho tu.

Naše testy automobilov

(6) Rabat platí pre všetky ponúknuté produkty uvedené na našej strane okrem PowerBox Pro a PedalBox. Akcia končí po vypredaní predmetného kontingentu produktov.

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.