40 % rabat na všetko! Spring-Deal: Len obmedzený počet kusov! (6)

príbuzné automobily

Zvýšenie výkonu motora

Chiptuning Maybach GLS-Class (X167) GLS600

Maybach GLS 600, takto vyzerá pravý SUV luxus. Mercedes tu znova dokazuje svoje schopnosti. Keď si človek pomyslí, že v luxusnom SUV je už všetko, vývojári značky Mercedes vždy ešte niečo pridajú navrch. Pasažieri vznešeného modelu Maybach GLS 600 pritom predstavujú absolútny stredobod pozornosti. Redukcia hluku pri každej jazde a extra vyvinutý jazdný režim auta Maybach pasažierov odbremení od akejkoľvek starosti pri rozbiehaní a zrýchľovaní. Aby sa spríjemnilo nastupovanie resp. vystupovanie z tohto dokonalého SUV, k dispozícii sú osvetlené stúpadlá, ktoré sa v prípade nepoužívania skryjú pod karosériu. Maybach je vybavený biturbo-motorom V8 s výkonom 558 PS a 730 NM, dodatočný výkon poskytuje ešte EQ-Boost (22 PS) nová, deväťstupňová prevodovka pracuje senzačne. Spoločnosť CPA Performance pre Maybach ešte vyvinula špeciálne zvýšenie výkonu, ktoré toto vznešené SUV obohatí ešte o ďalších 120 NM a takmer 100 PS.

diagram výkonnosti Maybach GLS-Class (X167) GLS600
01.04.2021

Naše testy automobilov

(6) Rabat platí pre všetky ponúknuté produkty uvedené na našej strane okrem PowerBox Pro a PedalBox. Akcia končí po vypredaní predmetného kontingentu produktov.

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.