Zatiaľ ste nevybrali auto. Zvoľte auto

Porsche 911 991 turbo S PedalBox

Porsche 911 991 turbo S, jednoducho perfektné

Novinky akými sú aktívne ložiská motora, riadenie zadnej nápravy, vyrovnanie odklonu, aktívne spoilery, keramické brzdy a perfektný pohon všetkých kolies ponúkajú ohromný pôžitok z jazdy bez ľútosti. Inžinieri spoločnosti CPA to chceli ešte doladiť do poslednej bodôčky a vyvinutý PedalBox CPA výlučne zoptimalizovali z hľadiska reakčných vlastností akcelerácie. Ovládajte plynový pedál pomocou systému PedalBox v rôznych stupňoch. Režimy od Eco II po Sport+ si môžete pohodlne zvoliť stlačením tlačidla a prispôsobiť rôznym jazdným situáciám. Precízne ovládanie zásadne turbomotora poháňajúceho všetky štyri kolesá ponúka grandióznu trakciu, a to aj v nepriaznivom počasí. V interiéri Porsche sa podarilo vytvoriť optimálny vzťah medzi človekom a strojom. Perfektné a mnohonásobne nastaviteľné športové sedadlá v spojení novovytvoreným volantom vytvárajú perfektný tím. Záver môže znieť len takto: presvedčivý, senzačný sen.

diagram výkonnosti Porsche 911 991 Turbo S
08.12.2020

Porsche : Ďalšie testovanie

03.07.2019
  • Porsche Macan S

S modelom CPA PowerBox je možné dosiahnuť zvýšenie výkonu až o 80 hp, čo je tiež zreteľne viditeľné. Dlhodobé testy a vývoj softvéru špecifického pre motor uľahčujú dobrú spoluprácu medzi CPA PowerBox a Porsche Macan S.

12.06.2018
  • Porsche 911 991 Carrera 4

Vďaka špecifickým vlastnostiam zariadenia CPA PowerBox dosahuje váš Porsche 911 Carrera 4 plný potenciál. Výsledkom je zvýšenie výkonu až o 20%, v spojení so spojivovým systémom CPA tiež zlepšuje reakciu plynu.

03.03.2016
  • Porsche Macan S Diesel

Špeciálne vyvinutý softvér poskytuje vášmu Porsche Macan S Diesel úžasný výkon. Kombinácia PowerBox Nitro a PedalBox je novinkou, ktorá vám prinesie veľa zábavy.

05.12.2018
  • Porsche Panamera (II)

Zažite každodenný život v spojení s úžasným výkonom. CPA PowerBox Nitro poskytuje v novom Porsche Panamera Sport Turismo zvýšenie výkonu až o 86 hp.

12.06.2018
  • Porsche Panamera (II) 4S

Zažite silný zážitok V6 modelu Porsche Panamera 4S v spojení s CPA PowerBox Nitro. So špecifickým softvérom je možné dosiahnuť až 523 koní a 653 NM, presvedčte sa sami.

29.07.2015
  • Porsche Cayenne (92A) Diesel

Vďaka PowerBoxu CPA Chiptuning je možné dosiahnuť významné zvýšenie výkonu. Vďaka tomu je vaše auto športovejšie.

Naše testy automobilov

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.