40 % rabat na všetko! Summer-Racing-Deal: Len pre nadšencov motoristického športu! Obmedzený počet kusov. (6)

Chiptuning vozidla Ford S-Max II 2.0 EcoBlue

Ford S-Max EcoBlue 2.0d v teste CPA

Veľkou silou modelu S-Max je jeho fascinujúca flexibilita. Tento športový dodávkový automobil ponúka dostatok priestoru a pohodlia pre každú činnosť a najnovšie inteligentné technológie prispievajú k bezpečnosti cestujúcich. So zvýšením výkonu modelu CPA Performance získate športové a perfektne vyladené auto v každej jazdnej situácii. V dlhodobom teste CPA PowerBox Nitro preukázal nielen spoľahlivo zvýšený výkon, ale aj výraznú úsporu paliva, čo viac si môžete priať.

diagram výkonnosti Ford S-Max II 2.0 EcoBlue
01.09.2020

Ford : Ďalšie testovanie

22.06.2021
  • Ford Explorer 3.5 EcoBoost 4WD

Poctivé testovanie a intenzívny vývoj umožňujú chiptuning motora za účelom neskutočného zvýšenia výkonu motora. Produkty vyvinuté spoločnosťou CPA na zvýšenie výkonu motora, tuning plynového pedála sú perfektne prispôsobené Vášmu vozidlu.

05.02.2021
  • Ford Ranger 2.2 TDCi

Otestujte si chiptuning od CPA Performance pomocou PowerBoxu na vašom vozidle Ford Ranger 2.2 TDCi. Úžasná súhra softvéru a hardvéru a výber rôznych tuningových produktov pre tuning motora a tuning plynového pedála.

22.10.2015
  • Ford Fusion (Europe) 2.0 EcoBoost

Viac posilnite naším Chiptuning Ford Fusion EcoBoost. Športovejšia manipulácia vďaka špeciálne vyvinutému softvéru.

12.03.2021
  • Ford Transit/Tourneo Courier 1.0 EcoBoost

Chiptuning špecifický pre motor Ford Transit / Tourneo Courier 1.0 EcoBoost a CPA PowerBox na zvýšenie výkonu. Vyskúšajte tento chiptuning vyvinutý zvlášť pre tento model auta a tešte sa z jeho zvýšeného výkonu.

30.06.2015
  • Ford Mondeo V 2.0 Duratorq TDCi

Viac výkonu prostredníctvom PowerBoxu CPA. Ladenie motora pre Ford 2.0 TDCi Mondeo od CPA Chiptuning.

15.01.2015
  • Ford Focus III (DYB) ST 2.0 EcoBoost

: CPA Chiptuning testuje a vyvíja softvér a moduly PowerBox pre Ford Focus ST.

Naše testy automobilov

(6) Rabat platí pre všetky ponúknuté produkty uvedené na našej strane okrem PowerBox Pro a PedalBox. Akcia končí po vypredaní predmetného kontingentu produktov.

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.