Zatiaľ ste nevybrali auto. Zvoľte auto

Škoda Kamiq 1.5 TSI na dyne

Skoda Kamiq chiptuning

Vývoj softvéru pre motor SUV českého výrobcu automobilov. Dodatočný výkon bol vyvinutý pre 6-stupňovú manuálnu prevodovku aj pre 7-stupňovú automatickú prevodovku s dvojitou spojkou. Štvorvalec beží hladko a skvele reaguje na rôzne úrovne výkonu spojovacieho systému CPA. Elegantný a športovo vrodený, ale s naším zvýšením výkonu získa Čech až o 41 HP viac. Tieto sú jasne viditeľné. Sme presvedčení o našom chiptuningu značky Škoda Kamiq. Presvedčte sa o dodatočnej sile vášho auta.

diagram výkonnosti Skoda Kamiq 1.5 TSI
22.02.2020

Skoda : Ďalšie testovanie

16.05.2014
  • Skoda Octavia (III Typ 5E) 2.0 TDI (RS)

Škoda RS v praktickej jazde na CPA chiptuningu.

09.11.2019
  • Skoda Kodiaq 2.0 TSI

Úspora paliva až 1,2 litra a zvýšenie výkonu až 46 hp a 84 Nm sú výsledkom nášho individuálneho vývoja softvéru pre Škoda Kodiaq 2.0 TSI. Vyskúšajte nás ešte dnes.

07.01.2020
  • Skoda Octavia (III Typ 5E) 1.0 TSI

Softvér špecifický pre motor a testovanie napríklad s tepelnými udalosťami robia z našej chiptuningu zvýšenie výkonu, s ktorým si môžete s čistým svedomím zvoliť. Otestujte produkty CPA Chiptuning a získajte viac zo svojho auta.

Naše testy automobilov

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.