Zatiaľ ste nevybrali auto. Zvoľte auto

Nissan Qashqai 1,7 dCi v našom teste

Nissan Qashqai 1.7 dCi chiptuning

Pekný SUV s vysoko kvalitným interiérom a dostatkom priestoru v interiéri. Považujeme SUV za príliš lenivý, najmä pri pozemných cestách alebo po diaľnici. Našťastie sme boli schopní dať svoje know-how a odborné znalosti do vývoja nového a ešte lepšieho softvéru ECU. So zvýšením výkonu o 37 k a hrdým zvýšením krútiaceho momentu 84 Nm Qashqai výrazne zrýchli. Rovnako ako pri všetkých našich skúškach sme uvažovali o tepelnom a fyzikálnom zaťažení všetkých podstatných častí. To zahŕňa záťažové testy vrátane špeciálne navrhnutých senzorov na meranie vývoja teploty a tepla v motorovom priestore. Aby ste si mohli pokojne a bezpečne užiť extra výkon, poskytujeme tiež záruku na motor vrátane turbo.

Nissan: Ďalšie testovanie

13.05.2019
  • Nissan Micra IG-T 100

S PowerBoxom CPA je možné dosiahnuť ďalších 19 hp, čo vytvára športový zážitok z jazdy. Rozhodnite sa pre chiptuning CPA a znovu vyskúšajte svoje auto. S nárastom výkonu budete spokojní.

12.06.2018
  • Nissan Navara IV (D231) 2.3 dCi

Špecifický softvér CPA PowerBox zvyšuje výkon vašich snímačov Nissan Navarra až o 27%. Výsledkom je zlepšená trakcia prostredníctvom zvýšeného krútiaceho momentu, objednajte si online ešte dnes.

25.08.2015
  • Nissan Frontier 2.5 dCi

Prostredníctvom programu PowerBox spoločnosti CPA sme dosiahli významné zvýšenie výkonu na hranici Nissan. Značná zvýšená sila vás inšpiruje.

20.03.2015
  • Nissan Juke 1.6 DIG-T

Chiptuning CPA PowerBox pre Nissan Juke 1.6 DIG-T. Značné zvýšenie výkonu CPA PowerBox pre japonský SUV Nissan Juke.

17.04.2015
  • Nissan Qashqai 1.2 DIG-T

Výsledky vyhľadávania Výsledok prekladu Angličtina Slovenčina

08.02.2019
  • Nissan Qashqai 1.3 DIG-T

Presvedčte sa o pôsobivom výkone až 38 HP a 65 NM. Modul CPA PowerBox poskytuje viac energie a pri správnej jazde aj optimalizovanú spotrebu paliva.

Naše testy automobilov

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.