40 % rabat na všetko! Summer-Racing-Deal: Len pre nadšencov motoristického športu! Obmedzený počet kusov. (6)

Ford Galaxy III 2.0 EcoBlue Chiptuning

Individuálny vývoj softvéru

Multivan kompatibilný s rodinou sme dôkladne testovali. Najprv sme urobili testovacie jazdy na zaznamenávanie údajov, ktoré slúžia na vývoj softvéru špecifického pre motor. Po vývoji individuálneho softvéru boli CPA PowerBox a náš PedalBox dôkladne testované. Uskutočnili sme tiež početné testy s našim systémom CPA. Sme veľmi hrdí na výsledok! Svieža priestrannosť s pôsobivým komfortom Ford Galaxy vás pozýva cestovať s rodinou. V spojení s CPA Connective System je cestovanie ešte zábavnejšie! Jednoduchým výberom rôznych úrovní výkonu pomocou PedalBoxu si môžete ľahko vybrať medzi pohodlnou a hospodárnou jazdou až po veľmi športovú jazdu s maximálnym výkonom.

diagram výkonnosti Ford Galaxy III 2.0 EcoBlue
11.06.2019

Ford : Ďalšie testovanie

26.04.2019
  • Ford Focus III (DYB) 1.5 TDCi

Odporúčame spojovací systém CPA pre Ford Focus III (DYB) 1.5 TDCi. Rôzne úrovne výkonu a zmenená odozva plynového pedála prinášajú nové potešenie z jazdy.

22.06.2021
  • Ford Explorer 3.5 EcoBoost 4WD

Poctivé testovanie a intenzívny vývoj umožňujú chiptuning motora za účelom neskutočného zvýšenia výkonu motora. Produkty vyvinuté spoločnosťou CPA na zvýšenie výkonu motora, tuning plynového pedála sú perfektne prispôsobené Vášmu vozidlu.

05.06.2018
  • Ford Focus III (DYB) 2.3 EcoBoost RS

Modul CPA PowerBox zaisťuje pre váš Ford Focus 2.3 EcoBoos RS dodatočný výkon až 441 koní a 555 Nm. Rozsah otáčok a celkový výkon sa môžu zlepšiť.

12.03.2021
  • Ford Transit/Tourneo Courier 1.0 EcoBoost

Chiptuning špecifický pre motor Ford Transit / Tourneo Courier 1.0 EcoBoost a CPA PowerBox na zvýšenie výkonu. Vyskúšajte tento chiptuning vyvinutý zvlášť pre tento model auta a tešte sa z jeho zvýšeného výkonu.

09.11.2019
  • Ford Ranger 2.0 TDCi

S naším PowerBoxom pre váš Ford Ranger 2.0 TDCi môžete dosiahnuť až 50 HP a 118 Nm. Navyše s CPA Connective System môžete ľahko ovládať úroveň výkonu PowerBoxu pomocou PedalBoxu.

16.03.2021
  • Ford Kuga II 2.0 TDCi

PowerBox CPA, PedalBox a ConnectiveSystem pre Ford Kuga II 2.0 TDCi za účelom zvýšenia výkonu a tuningu plynového pedála. Rozhodnite sa pre CPA Performance a zvýšený výkon si otestujte ešte dnes.

Naše testy automobilov

(6) Rabat platí pre všetky ponúknuté produkty uvedené na našej strane okrem PowerBox Pro a PedalBox. Akcia končí po vypredaní predmetného kontingentu produktov.

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.