40 % rabat na všetko! Spring-Deal: Len obmedzený počet kusov! (6)

Temperamentný Španiel na testovaní v spoločnosti CPA

Seat Leon 2.0 TFSI Cupra R

Top motorizácia vozidla Leon sa nazýva Seat Cupra R. Cupra v tomto prípade znamená to, čo športový pohár. V prípade výkonu sériového vozidla 265 PS generovaného radovým štvorvalcom s turbom predstavuje tento názov tiež program. Podvozok dáva solídny dojem a brzdy nie sú o nič horšie. Keď sa tu teraz spojí španielsky temperament s nemeckým inžinierskym umením, tak model Cupra už viac nič nezadrží. Motorový softvér CPA PowerBox zabezpečí skvelý zvýšený výkon až a o 65 PS a 87 NM. Aj v spodných pásmach otáčok sa Cupra R tak nepovažuje za Fiestu. Chiptuning účinkuje priamo po inštalácii a Fiesta sa rozbieha už pri zrýchlení. Najsilnejší býk zo stajne Seat uháňa zákrutami presne a naplno a s výsledkom sme boli spokojní už na testovacej rampe.

diagram výkonnosti Seat Leon (II Typ 1P) 2.0 TFSI Cupra R
21.02.2019

Seat : Ďalšie testovanie

22.03.2014
  • Seat Leon (III Typ 5F) 1.4 TSI

Seat Leon 3 - malý, ľahký a veľmi rýchly s CPA Chiptuning

20.02.2021
  • Seat Leon (IV Typ KL) 1.4 e-Hybrid

Dlhodobé testy a skúšobný test vozidla Seat Leon (IV typ KL) 1.4 e-Hybrid s prispôsobeným chiptuningom CPA Performance. Značne zvýšený výkon o 40 PS a 70 Nm je viditeľný.

20.03.2019
  • Seat Leon (III Typ 5F) 2.0 TSI Cupra 280

CPA PowerBox prebúdza nepredstaviteľné rezervy v Seat Leon Cupra 2.0 TSI. Možné sú až 351 k, čo zodpovedá dodatočnému výkonu až 71 HP a krútiacemu momentu 88 NM. Sme nadšení.

Naše testy automobilov

(6) Rabat platí pre všetky ponúknuté produkty uvedené na našej strane okrem PowerBox Pro a PedalBox. Akcia končí po vypredaní predmetného kontingentu produktov.

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.