Vyber auto

Taliansky roadster s japonskými génmi

Abarth 124 Spider

Ak logo Fiat musí ustúpiť Scorpionovi, znamená to pod kapotou veľa energie. Takže aj s Abarth 124 Spider, ktorý je, rovnako ako krotká verzia Fiat, technicky založený na Mazde Rx-5. CPA podá ruku Fiatovi naladenému Abarthom - s úspechom. Softvér PowerBoxs optimalizuje výkon a krútiaci moment. Výsledkom je, že je možné dosiahnuť 215 koní a 315 Nm. 4-valcový turbo sa zdá byť kultivovaný a výkonný po výkonnostnom ošetrení. Chiptuning je obzvlášť zreteľný pri prechode Abarthom, pretože pomer výkonu k hmotnosti sa teraz výrazne zlepšil. Dajte svojmu Abarthu výkon, ktorý si zaslúži.

diagram výkonnosti Abarth 124 Spider
21.06.2018

Abarth : Ďalšie testovanie

12.05.2015
  • Abarth Grande Punto 1.4 T-Jet

05.04.2017
  • Abarth 695 Tributo Ferrari

Vývoj softvéru pre Abarth Tributo Ferrari špecifický pre motor prináša veľa zábavy a presvedčivý ďalší výkon. PowerBox pre váš Abarth, teraz vyskúšajte a zažite zábavu.

Naše testy automobilov

(6) Rabat platí pre všetky ponúknuté produkty uvedené na našej strane okrem PowerBox Pro a PedalBox. Akcia končí po vypredaní predmetného kontingentu produktov.

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.