Zatiaľ ste nevybrali auto. Zvoľte auto

Chiptuning pre Trumpchi GS5

Optimalizujeme Trumpchi GS5 a dosahujeme špičkové výsledky

Vizuálne sa nám skutočne páči Trumpchi GS5 1.8T, veľký brat GS4. Teraz je 177 HP a 265 Nm vo všeobecnosti dobré hodnoty, ale s SUV svojej veľkosti môže pomôcť trochu viac energie. Obzvlášť pri ťahaní karavanov, prívesov alebo pri preprave ťažkých predmetov môže byť užitočné ladenie na horách alebo predbiehanie a zaistenie potrebnej bezpečnosti. Tepelné zaťaženie v motore bolo pri našich skúškach skontrolované pomocou všetkých interných snímačov. Externé snímače teploty z nášho systému merania CPA sa použili špeciálne na skúšku jazdy v horúcich teplotách priestoru motora na sledovanie presného vývoja teploty pri plnom zaťažení. Nakoniec naši technici prišli so zvýšením výkonu o 45 koní a 69 Nm prostredníctvom nášho chiptuningu - vždy s ohľadom na životnosť motora.

Trumpchi: Ďalšie testovanie

20.01.2020
  • Trumpchi GS4 1.5T

Dodatočný výkon pre Trumpchi od CPA Performance s PowerBoxom. Chiptuning Trumpchi pre výrazné zvýšenie výkonu a väčšie potešenie z jazdy.

Naše testy automobilov

Používame cookies, aby sme zaistili čo najlepší online zážitok. Ak budete pokračovať v prehliadaní stránok, súhlasíte s používaním súborov cookie.